افزودن ستاره به نتایج گوگل

افزودن ستاره به نتایج گوگل

افزودن ستاره به نتایج گوگل :

سلام شنیدم که خیلی دوست داری زیر مطالب سایتت در گوگل ستاره نمایش داده بشه مانند تصویر زیر که می بینید ما در راه وردپرس امروز برای شما این آموزش را قرار داده ایم تا بتوانید با این کار ستاره ای بر زیر مطالب شما در نتایج گوگل نمایش داده شود که این کار با افزونه ای به نام All In One Schema.org Rich Snippets قابل انجام می باشد این نسخه رایگان این افزونه می باشد که در مخزن وردپرس وجود دارد و می توان گفت که بهترین و پر امکانات ترین افزونه ستاره دار کردن نتایج در گوگل می باشد.

نتایج جستجو انتقال سریع به تسویه حساب در ووکامرس

 همان طور که گفته شد این نسخه رایگان می باشد و نسخه حرفه ای این افزونه هم نیز در تم فارست وجود دارد این افزونه مانند افزونه های دیگر ستاره دار کردن مطالب در گوگل نیست این افزونه در بخش Rich Snippets می تواند کلمات انگلیسی آن را فارسی کرد و برای نمایش دادن آن در گوگل نیاز به کد نویسی مانند افزونه wp-postratings نیست خود کد نویسی مربوطه را انجام می دهد و در تصویر زیر می توانید تنظیمات این افزونه را در صفحه نوشته خود ببینید.
تنظیمات افزونه

نکته های گویا :

سعی کنید که ستاره های مطالب خود را به صورت متفاوت در گوگل نمایش دهید به فرض مثال همه مطالب سایت خود را با دادن رتبه 5 در گوگل ثبت نکنید که شاید گوگل سایت شما را سایت متخلف شناسایی کند.

مطلب پیشنهادی  افزونه اضافه های ویژوال کامپوزر نسخه 3.16.7 فارسی

گوگل باید بتواند شناسایی کند که آیا سایت شما را ستاره دار مشخص کند یا نه پس کمی صبر کنید تا مطالب سایت شما ستاره دار نمایش داده شود.

راستی میدونی دیگه میتونی این مطلب را در کتاب هم نیز بخونی و لذت ببری برای دانلود کتاب بر روی دکمه دانلود کتاب کلیک کنید.

دانلود افزونه دانلود کتاب صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
افزودن ستاره به نتایج گوگل : سلام شنیدم که خیلی دوست داری زیر مطالب سایتت در گوگل ستاره نمایش داده بشه مانند تصویر زیر که می بینید ما در راه وردپرس امروز برای شما این آموزش را قرار داده ایم تا بتوانید با این کار ستاره ای بر زیر نتایج گوگل نمایش داده شود که این کار با افزونه ای به نام All In One Schema.org Rich Snippets قابل انجام می باشد.
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *