افزودن فونت به قالب وردپرس

افزودن فونت به قالب وردپرس

افزودن فونت به قالب وردپرس :

همان طور که می دانید بیشتر قالب های رایگان که در مخزن وردپرس قرار دارند و یا قالب های که ما از سایت های خارجی خرید می کنیم دارای فونت ها عربی و یا انگلیسی هستند و زمانی که ما آن ها را فارسی و راستچین می کنیم فونت قالب را به فونت BYekan تبدیل و آن قالب را راستچین و ریسپانیسیو می کنیم اکنون به شما آموزش می دهیم که خودتان هر فونتی را که دوست دارید بر روی سایت خود قرار دهید!

برای قرار دادن فونت به قالب باید سه فایل ttf و eot و woff را از هر فونتی که دوست دارید داشته باشید که ما فونت BYekan را نیز به شما در آموزش قرار می دهیم که باید اول از هر کاری فایل ttf فونت خود را پیدا کنید به دلیل اینکه فایل اصلی فونت شما ttf می باشد.بعد از دانلود فایل ttf اگر می توانید با ابزار تبدیل ttf به eot کلیک کنید و آن را eet تبدیل کرده و اگر که میخواهید با ابزار ttf به woff تبدیل کنید کلیک کنید.

نکته : قالب های حرفه ای خودشان بخش فونت دارند و می توانید بدون کد نویسی آن را ایجاد کنید و آن را در سایت خود نمایش دهید.

مطلب پیشنهادی  مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس

افزودن فونت به قالب به صورت دستی :

خب اکنون وقت آن رسیده است که فونت را به صورت دستی به قالب خود اضافه کنید ! برای افزودن فونت به صورت دستی فونت خود را در فایل اصلی قالب > fonts رفته و فایل خود را در آنجا آپلود کرده و کد زیر را در فایل style.css قالب خود قرار دهید.

بعد از قرار دادن کد در فایل گفته شده به صفحه اصلی سایت خود رفته و با زدن یک Ctrl+f5بار می توانید از فونت جدید سایت خود لذت ببرید اگر که بعد از قرار دادن این کد هنوز جایی از سایت دیدید که فونت آن تغییر نکرد font-family همان خط را نیز در style.css قالب خود پیدا کنید و تغییر دهید.

به همین راحتی سایت شما ها نیز با فونت جالب و دوست داشتنی نمایش داده می شود 🙂

راستی فونت byekan را نیز می توانید با دکمه زیر دانلود کنید.

دانلود فونت
خلاصه
تاریخ
بررسی
افزودن فونت به قالب وردپرس
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *