افزودن دکمه گوگل پلاس به وردپرس

افزودن دکمه گوگل پلاس به وردپرس

افزودن دکمه گوگل پلاس به وردپرس :

همان گونه که توانستید در وردپرس خود دکمه اشتراک گذاری مطالب در لاین و واتس آپ و تلگرام را به شما آموختیم اکنون وقت آن رسیده است که افزودن دکمه گوگل پلاس در وردپرس را نیز به شما آموزش دهیم برای این کار کافی است که فقط و فقط کار با چند تکیه کد 1 خطی را یاد بگیرید و همان طور که می دانید اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید سایت شما (سئو) اهمیت زیادی بر خورددار می باشد به کمک کد های زیر می توانید دکمه گوگل پلاسی به پایین مطالب و صفحه سایت خودتان به صورت شناور و ثابت نمایش دهید.

آموزش شروع شد :

اگر که مکان آن برای شما خیلی مهم نیست می توانید این کد را در ابزارک ها نمایش دهید ولی در ابزارک ها شناور در سایت قرار نمی گیرد و در سایدبار سایت شما و یا در بخشی از قسمت فوتر شما نمایش داده می شود.

برای اینکار به شما باید ابتدا کد زیر را در قسمت footer.php سایت خود قرار دهید و پیشنهاد ما این است کد را در footer.php قرار دهید و در header.php سایت خود قرار ندهید تا باعث کم شدن سرعت لود سایت شما نشود.

اکنون وقت آن رسیده است که دکمه گوگل پلاس را به سایت خود افزوده کنید و برای نمایش آن کد زیر را در هر قسمت از سایت که دوست دارید دکمه شما نمایش داده شود قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  سئو یا Seo چیست ؟

دوست داری در گوشه سایت دکمه گوگل پلاس خود را نمایش دهی از کد زیر استفاده کن تا در گوشه سایت نمایش داده شود:

خب اکنون می خواهی اندازه تغییر بدهی نمی دانی چگونه این کار را انجام دهی کد زیر را استفاده کن و سایز دکمه را تغییر بده و لذت ببر.

برای تغییر دادن اندازه آن فقط کافی است تا یک کد size به کد خود افزوده کنید و بعد از آن از کد small برای کوچک کردن دکمه و کد medium برای متوسط کردن اندازه دکمه و از کد tall برای بزرگ کردن اندازه دکمه استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید

خلاصه
تاریخ
بررسی
افزودن دکمه گوگل پلاس به وردپرس : همان گونه که توانستید در وردپرس خود دکمه اشتراک گذاری مطالب در لاین و واتس آپ و تلگرام را به شما آموختیم اکنون وقت آن رسیده است.
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

۲ نظر

  1. خیلی مبهم بود، باید آموزش شما بر این مبنا باشه که یک نفر که صفر هست می خواد بیاد یاد بگیره، مثلا در خیلی جاها نگفتید کد کجا قرار بگیره، یا گفتید:دوست داری در گوشه سایت دکمه گوگل پلاس خود را نمایش دهی از کد زیر استفاده کن تا در گوشه سایت نمایش داده شود
    در اینجا خوب من از کجا بدونم این کد باید دقیقا کجا قرار بگیره

    • مطلب کامل آموزش داده شده است و شما باید کد را در footer.php خود قرار دهید و بعد از آن باید کد های زیر را آن را در هر مکان از قالب سایت خود که می خواهید دکمه Google+ شما نمایش داده شود قرار دهید به فرض مثال سایدبار ها باید در ابزارک های متن قرار دهید و این اموزش برای همه مناسب هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *