افزونه آپلود خودکار تصاویر در سایت

افزونه آپلود خودکار تصاویر در سایت

افزونه آپلود خودکار تصاویر در سایت :

سلام امروز برای دوستان عزیز وردپرسی مان می خواهیم یک افزونه محبوب وردپرسی برای آپلود خودکار تصویر ها در وردپرس قرار دهیم که دیگر نیاز به دانلود تصاویر برای آپلود در وب سایت خود نباشد و حجم اینترنت آن ها هم کم نشود اکنون حتمآ با خود می گوید مگر یک تصویر چه قدر حجم می برد خب درست است ولی سایت های تفریحی که زیاد مطلب می گذارند اگر که در روز حدود 1000 عکس دانلود کنند حدود 200 مگ و الی 300 مگ از اینترنت آن ها کم می شود به جزء آپلود آن آپلود آن هم کمی حجم می برد که بهترین راه این است که در سایت خود بدون هیچ دانلود و آپلود دستی این ها را آپلود کنیم با COPY و Paste عکس این کار انجام می شود.

معرفی افزونه :

این افزونه که می تواند عکس های شما را به صورت خودکار بر روی سایت شما آپلود کند افزونه ای به نام  Auto Upload Images می باشد که باید برای این کار از این افزونه استفاده کنید به همین راحتی می توانید بدون دانلود و آپلود عکس ! عکس های سایت ها دیگر را کپی کنی.

 
پیشنهاد ما این است که سعی کنید بیشتر از سایت های که بر روی عکس خود آدرس ایجاد نمی کنند کپی کنید چون باعث کم شدن رتبه سایت و کم اهمیت شدن همان مطلب از نظر گوگل تنها در سایت شما می شود و رتبه سایتی که از آن کپی کرده اید هم یکی بالا تر می رود به دلیل آدرسی که بر روی تصویر وجود دارد.
مطلب پیشنهادی  تغییر آدرس ورود به پنل وردپرس
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام امروز برای دوستان عزیز وردپرسی مان می خواهیم یک افزونه محبوب وردپرسی برای آپلود خودکار تصویر ها در وردپرس قرار دهیم که دیگر نیاز به دانلود تصاویر برای آپلود در وب سایت خود نباشد
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *