دلیل کم بودن سرعت سایت

دلیل کم بودن سرعت سایت

دلیل کم بودن سرعت سایت :

سلام همان طور که می دانید مدیران سایت برای سرعت سایت خود و سئو سایت خود خیلی تلاش می کنند و وقتی که سرعت صفحه اصلی سایتشان کم است دلیل آن چند نکته زیر است که شما نمی دانید ولی در سایت شما وجود دارد و وجود نداشتن آن هم کاستی سایت شما به حساب می آید.

نکته های که بالا گفته شد چی هستند :

نکته ها دو و یا الی سه نکته می باشد که در قسمت زیر معرفی می شود.

  1. زیاد بودن حجم تصاویر سایت : یکی از دلیل های کم بودن سرعت سایت شما به دلیل زیاد بودن حجم تصاویر شماست که از نظر ما حجم تصاویر سایت باید 100k یا کیلوبایت باشد.
  2. کم بودن سرعت هاست شما : یکی دیگر از دلیل های کاهش صفحه لود سایت شما کم بودن سرعت هاست شما می باشد که باید برای این کار و افزایش سرعت سایت شما باید هاستینگ و یا سرویس دهنده سایت خود را تغییر دهید.
  3. کد نویسی های پرحجم از جمله کد های PHP و CSS و JS : طراح های سایت برای این که قالب سایت جدیدی برای مشتری های خود تحویل دهند کد نویسی های پرحجم انجام می دهند ولی مجبور به کد نویسی پرحجم می شوند.
مطلبی که شاید به کار شما بیاید  امنیت مطالب سایت در وردپرس

راه حل این مشکل چیست :

راه حل این مشکل بعد از کم کردن حجم تصاویر استفاده از افزونه افزایش سرعت سایت به نام WP Rocket می باشد که قیمت این افزونه 20 تومان می باشد برای رفتن به صفحه محصول بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

موفق و پیروزباشید (مهدی زارع تیم راه وردپرس)

صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که می دانید مدیران سایت برای سرعت سایت خود و سئو سایت خود خیلی تلاش می کنند و وقتی که سرعت صفحه اصلی سایتشان کم است دلیل آن چند نکته زیر است
رتبه
4

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *