تغییر رنگ آدرس سایت در مرورگر موبایل

تغییر رنگ آدرس سایت در مرورگر موبایل

تغییر رنگ آدرس سایت در مرورگر موبایل :

سلام حتمآ شما در سایت های مانند راه وردپرس و یا بی بی سی و یا فیسبوک و یا دیگر وب سایت های معروف دیده اید که رنگ برند و یا سایت خود را بر روی نوار آدرس مرورگر در موبایل نمایش داده می شود این بار ما راز این کار را برای شما فاش می کنیم که شما هم بتوانید این کار انجام دهید انجام دادن این کار خیلی راحت و آسان می باشد برای انجام این کار فقط و فقط کافی است که کمی کد نویسی بلد باشی و این کار سایت شما را مانند یک اپ اندرویدی نمایش می دهد و کاربران شما تعجب زده می شوند.

خب این کد را برای شما فاش می کنیم کد را در قسمت زیر ببینید و کد را در فایل header.php قالب خود در را باید بین کد <head> قرار دهید.

اما فقط به خاطر داشته باشید که این قابلیت فقط فقط در مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) سازگار و فعال می شود و این کار بیشتر برای قالب های آماده پیشنهاد می شود به دلیل این که سئو و طراحی و ریسپانسیو عالی دارند.

مطلبی که شاید به کار شما بیاید  ارسال مطالب سایت به واتس آپ

نمی دانید این کد رنگ خود را از کجا بیابید ؟

کد رنگ را می توانید به راحتی به کمک برنامه فتوشاپ و یا دیگر برنامه های طراحی عکس و نقاشی بیابید و یا از سایت انلاین رنگ HTML color picker و یا اگر که دوست دارید که رنگ یک سایت را کپی کنید و بردارید از سایت colorzilla استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید (راه وردپرس)

خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام حتمآ شما در سایت های مانند راه وردپرس و یا بی بی سی و یا فیسبوک و یا دیگر وب سایت های معروف دیده اید که رنگ برند و یا سایت خود را بر روی نوار آدرس مرورگر در موبایل نمایش داده می شود
رتبه
2

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *