تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس بدون افزونه

تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس

تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس :

همان طور که رنگ و رنگ بازی برای بیشتر افراد مهم و کاربردی می باشد ما امروز آموزشی برای تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس در این مطلب را به شما می آموزیم که بتوانید یک پنل مدیریت وردپرس شیک و جالب برای سایت خود داشته باشید که کار کردن با وردپرس خسته نشوید و می توانید بدون هیچ کد نویسی این کار را به آسانی آنچه که فکر نمی کنید رنگ پنل خود را تغییر دهید.

آموزش تغییر رنگ پنل در وردپرس :

تغییر رنگ مدیریت پنل

برای شروع کار اول باید وارد پنل مدیریت سایت خود شوید و در قسمت بالا کنار صفحه پنل مدیریت وردپرس در قسمت درود > ویرایش شناسه من کلیک کنید.

تغییر رنگ مدیریت در پنل وردپرس

خب بعد از رفتن به قسمت ویرایش شناسه من کلیک کردید در گزینه های صفحه بخشی مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود که می توانید یکی از هشت رنگ قرار داده شده را در پنل ویرایش شناسه من انتخاب کنید و بعد از انتخاب یکی از هشت رنگ پنل مدیریت وردپرس شما به همان رنگ انتخاب شده تغییر می کند و بعد از انتخاب بر روی به روزرسانی شناسنامه کلیک کنید تا وردپرس شما به روز شود و رنگ شما هم نیز تغییر کند.

مطلب پیشنهادی  غیرفعال کردن فایل در حال ویرایش در وردپرس

با آرزوی موفقیت تیم ! راه وردپرس

خلاصه
تاریخ
بررسی
تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس : همان طور که رنگ و رنگ بازی برای بیشتر افراد مهم و کاربردی می باشد ما امروز آموزشی برای تغییر رنگ پنل مدیریت در وردپرس در این مطلب را به شما می آموزیم که بتوانید یک پنل مدیریت وردپرس شیک و جالب برای سایت خود داشته باشید که کار کردن با وردپرس خسته نشوید
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *