چگونه یک انجمن وردپرسی بسازیم

چگونه یک انجمن وردپرسی بسازیم

چگونه یک انجمن وردپرسی بسازیم :

انجمن چیست ؟

انجمن مکانی برای پرسش و پاسخ کاربران سایت شما می باشد که هر کاربر می توانید 1000 الی 100000000000 سوال که می خواهد جواب آن را بداند بپرسد و کسانی که این مشکل را داشته است و طریق حل آن را فهمیده است را به کسی که این مشکل برخورده است نیز آموزش دهد.

افزونه ساخت انجمن در وردپرس

پس فهمیدیم که انجمن مکانی برای پرسش و پاسخ کاربران می باشد و حالا چگونه می توانیم این انجمن را ایجاد کنیم برای این کار فقط کافی است که یک افزونه ای به نام bbpress ویا بی بی پرس را در سایت خود نصب کنیم. اگر که نمی دانید چگونه افزونه را نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید در عکس های زیر انجمن چند سایت را نمایش دهد.

نمایش سوالات در انجمن

سوالات در انجمن وردپرس

انجمن های که در تصویر بالا می بینید با افزونه bbpress ساخته و طراحی شده است شما هم نیز می توانید یک انجمن برای سایت خود داشته باشید و به مشتری های خود از مشکل های مبتدی تا مشکل های حرفه ای کاربران سایت خود را برای آن ها حل کنید و بعد از نصب این افزونه می توانید بخش های مانند بخش های بالا که در تصویر مشاهده می شود را در سایت خود داشته باشید و بسازید.

مطلب پیشنهادی  افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای Edd
دانلود افزونه صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
چگونه یک انجمن وردپرسی بسازیم : انجمن چیست ؟ انجمن مکانی برای پرسش و پاسخ کاربران سایت شما می باشد که هر کاربر می توانید 1000 الی 100000000000 سوال که می خواهد جواب آن را بداند بپرسد و کسانی که این مشکل را داشته است و طریق حل آن را فهمیده است را به کسی که این مشکل برخورده است نیز آموزش دهد.
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *