آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

مدیریت برگه ها در وردپرس

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس:

همان طور که می دانید نوشته چیه و چگونه می توانید مطلب بنویسید هم اکنون وقت آن سر رسیده است که بتوانید برگه های مانند تماس با ما و قوانین خرید از شما و سایت شما را در آن قرار دهید باید آن ها در یک برگه به نمایش بگذارید که اکنون آموزش مدیریت برگه ها و ساخت برگه را به شما راه وردپرسی های عزیز آموزش دهیم.

اکنون باید بدانید که فرق و یا تفاوت برگه ها و نوشته های شما در وردپرس چیه :

فقط یک کلمه برگه برای ایجاد صفحه ثابت سایت و به نمایش گذاشتن مطالب می باشد ولی نوشته در وردپرس برای قرار دادن مطلب در سایت شما به کار می رود.

برگه ها برای صفحاتی همچنین ایحاد صفحه فرود و تماس با ما وبلاگ و درباره ما و ساخت فروشگاه و نقشه گوگل و یا نقشه سایت شما و صفحه های دیگر به کار می رود. نوشته برای درج مقاله و اخبار روز دانسته های شما می باشد که اما برگه برای درج محتویات ثابت به کار می رود.

مدیریت برگه در وردپرس :

برای رفتن به قسمت مدیریت برگه های سایت خود باید به پنل وردپرس سایت خود بروید و در قسمت برگه ها > همه برگه بروید.

رفتن به برگه ها در وردپرس

بعد از رفتن به قسمت برگه ها همه برگه باید برگه خود را بسازید و برای ساخت برگه باید بر روی ساخت برگه در قسمت بالا همه برگه ها و یا از قسمت برگه ها > افزودن برگه وارد شوید.

مطلب پیشنهادی  تبدیل ریال به تومان در Edd

بعد از رفتن به قسمت افزودن برگه باید به صفحه ساخت برگه منتقل شوید که یک صفحه مانند زیر به شما نمایش داده می شود.

عنوان برگه در وردپرس

بعد از رفتن به این قسمت زیر تب عنوان را اینجا وارد کنید بتوانید عکس دراین صفحه قرار دهید که برای قرار دادن تصویر باید بر روی افزودن پرونده چندرسانه کلیک کنید.

media-woredpress

بعد از کلیک بر روی افزودن پرونده چند رسانه ای باید یک صفحه مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود که باید عکس خود را در آن آپلود کنید و بر روی گذاشتن در برگه کلیک کنید تا در صفحه شما قرار گیرد.

آپلود تصویر در وردپرس

بعد از کلیک بر روی گذاشتن در این برگه به صفحه ساخت برگه وردپرس بر می گردید که باید برای در قسمت متن متنی که می خواهید در برگه شما نمایش داده شود را وارد کنید ! مانند تصویر زیر ! تماشا کنید.

مطلب خود را بنویسید

بعد از نوشتن مطلب در قسمت برگه باید بر روی انتشار در کنار صفحه ساخت برگه در وردپرس خود کلیک کنید و تا در سایت به نمایش گذاشته شود! به تصویر زیر نگاه کنید !

انتشار برگه

بعد از کلیک بر روی دکمه انتشار صفحه شما در سایت نمایش داده می شود.

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *