افزونه غیرفعال کردن خوراک وردپرس

افزونه غیرفعال کردن خوراک وردپرس

افزونه غیرفعال کردن خوراک وردپرس :

همان طور که می دانید سایت وردپرسی Feed و یا Rss دارد که راهی برای غیرفعال کردن خوراک ها در وردپرس ندارد و تنها دو راه برای غیرفعال کردن خوراک ها در وردپرس وجود دارد که ما به شما در قسمت زیر آموزش می دهیم راه اول استفاده از افزونه می باشد و راه دوم استفاده از کد می باشد که راه دوم را برای شما در آموزش غیرفعال کردن خوراک وردپرس آموزش داده شده است و برای رفتن به آموزش کلیک کنید.

معرفی افزونه :

راه اول : اکنون شما باید افزونه Disable Feeds را نصب و فعال کنید که این افزونه را می توانید از قسمت زیر دانلود و نصب کنید (آموزش نصب افزونه در وردپرس) هم در راه وردپرس وجود دارد و بعد از نصب افزونه به قسمت تنظیمات خواندن بروید و بخشی مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

مطلبی که شاید به کار شما بیاید  افزونه آپلود خودکار تصاویر در سایت

تنظیمات افزونه غیرفعال کردن خوراک وردپرس

برای غیرفعال کردن خوراک (فید) در قسمت تنظیمات > خواندن و بخش پایین آن Disable Feeds Plugin می توانید تنظیمات این افزونه را ببینید و بعد از اتمام کار بر روی دکمه Save Changes یا ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

راه دوم : این آموزش قبلآ در مطلبی جدا آموزش داده شده است و برای آموزش غیرفعال کردن خوراک وردپرس آموزش داده شده است و برای رفتن به آموزش کلیک کنید.

یاحق

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
همان طور که می دانید سایت وردپرسی Feed و یا Rss دارد که راهی برای غیرفعال کردن خوراک ها در وردپرس ندارد و تنها دو راه برای غیرفعال کردن خوراک ها در وردپرس وجود دارد
رتبه
4

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *