ساخت بسته نصبی در وردپرس

ساخت بسته نصبی در وردپرس

ساخت بسته نصبی در وردپرس :

بسته نصبی چیست ؟

سلام بسته نصبی یک فایل زیپ می باشد که در آن دیتابیس و تمام مطالب سایت و نظرات و هر چیزی که در یک سایت وردپرسی باشد را در بسته نصبی قرار می دهد و بعد از گرفتن بسته نصبی در وردپرس می توانند مانند همان سایت که بسته نصبی گرفته اید می توانید با یک کلیک مانند همان سایت راه اندازی کنید این کار بهترین راه برای انتقال قالب از لوکال هاست به هاست و یا بلعکس و یا انتقال مطالب و قالب و دیگر جزییات از هاست به هاست جدید می باشد.

چگونه بسته نصبی ایجاد کنیم :

اولین قدم برای بسته نصبی

برای ایجاد بسته نصبی در وردپرس اولین کار این است که افزونه duplicator را نصب و فعال کنیم و بعد از نصب و فعال سازی باید به بخش duplicator > Packages بروید و بعد از آن بر روی Create New کلیک کنید و بعد از آن یک صفحه مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

ایجاد بسته نصبی قالب وردپرس

بعد از کلیک بر روی Create New صفحه مانند تصویر بالا نمایش داده می شود که در قسمت Name باید نام بسته نصبی خود را بنویسید و عقیده ما این است که نام را تغییر ندهید بستگی به خودتان دارد بعد از انتخاب نام باید بر روی Next کلیک کنید و بعد از آن صفحه ای مانند زیر نمایش داده می شود.

اسکن فایل وردپرس و قالب

بعد از کلیک بر روی Next صفحه ای مانند بالا نمایش داده می شود که در آن در حال اسکن کردن و پیدا کردن و بعد از آن جمع کردن فایل وردپرس و قالب وردپرس و افزونه های وردپرس می باشد و بعد از آن صفحه ای مانند زیر نمایش داده می شود.

مطلبی که شاید به کار شما بیاید  افزونه خبرنامه وردپرس مای میل نسخه 2.1.31 فارسی

اتمام بسته نصبی در وردپرس

بسته نصبی کامل شد و الان باید اجازه بدهید تا بسته نصبی شما را بسازد و برای ساخت بسته نصبی باید بر روی گزینه Yes.Continue with the build process کلیک کنید و بعد از آن دکمه Build فعال می شود و بعد از آن بر روی دکمه کلیک کرده و صفحه ای برای اسکن و جمع کردن فایل در حال زیپ می باشد و دو Warn که در بسته نصبی ما داده است یکی برای نسخه PHP و دیگری برای حجم فایل بسته نصبی می باشد.

در حال جمع آوری و زیپ کردن قالب سایت

در تصویر بالا در حال ساختن فایل زیپ و installer.php قالب می باشد و باید کمی صبر کنید تا ساخته شود و صفحه ای مانند تصویر زیر نمایش داده شود.

ساختن بسته نصبی به اتمام رسید

بعد اسکن کردن فایل و ساختن فایل زیپ و نصب کننده قالب صفحه ای مانند تصویر بالا نمایش داده می شود که برای دانلود باید بر روی دو دکمه نمایش داده شده در تصویر بالا Installer.php و Archive کلیک کرده و هر دو فایل را دانلود و در هاست خود آپلود کند و بعد از آپلود هر دو فایل بر روی آموزش نصب بسته نصبی را در راه وردپرس بخواند و طبق آموزش داده شده بسته نصبی قالب را نصب کند.

اینم این آموزش ساخت بسته نصبی موفق و پیروز باشید (تیم راه وردپرس)

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
بسته نصبی چیست ؟ سلام بسته نصبی یک فایل زیپ می باشد که در آن دیتابیس و تمام مطالب سایت و نظرات و هر چیزی که در یک سایت وردپرسی باشد را در بسته نصبی قرار می دهد
رتبه
3

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *