افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی

افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی

افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی :

سلام حتمآ اکثر شما ها که فروشگاه وردپرسی دارید از افزونه EDD و یا همان easy digital downloads استفاده می کنید حتمآ به دنبال راهی برای ایجاد کیف پول در پنل حساب کاربری (کاربران ) سایت خود بوده این بار ما در راه وردپرس این افزونه محبوب کیف پول برای easy digital downloads را فارسی و در دسترس شما قرار داده یم که به راحتی بتوانید با این افزونه کیف پولی برای کاربران سایت خود بسازید و بتوانند مانند سایت های خارجی موجودی به حساب خود افزایش دهد و به راحتی بتوانند برای خود با یک بار شارژ حدود 10 خرید از سایت شما داشته باشند این افزونه فقط و فقط برای افزونه easy digital downloads طراحی و ساخته شده است و جزء اولین محصول پر فروش easy digital downloads می باشد.

چرا ما از این افزونه استفاده می کنیم :

  1. هر زمان کاربران می توانند مقدار دلخواه خود حساب خود را شارژ کنند و از سایت شما خرید کنند.
  2. هنگام کم و زیاد شدن موجودی حساب به ایمیل آن ها (پیامی ) ارسال می شود.
  3. دسترسی کامل مدیر سایت به موجودی حساب کاربران می تواند آن را کم و یا زیاد کنند.
  4. این افزونه با تمام درگاه پرداخت های ایرانی ملت و زرین پال و دیگر درگاه ها سازگار می باشد.
  5. این افزونه با افزونه AffiliateWP که می توانند به کاربران خود پورسانت دهند پورسانتی ارسال کنند.(به حساب آن ها انتقال دهد)
  6. شما می توانید به راحتی از پنل مدیریت سایت خود هزینه های قابل شارژ توسط مشتری را نیز پرداخت کنید.
مطلب پیشنهادی  افزونه نوار خواندن در وردپرس
با کد بالا می توانید بخش ارسال پول به کیف خود را در سایت قرار دهید.

قابلیت بررسی کیف پول مشتری :

شما می توانید به راحتی آنچه که فکر می کنید مشتریان ایزی دیجیتال دانلودز خود را نیز ببینید و مدیریت کنید و آن را کم و زیاد کنید.به راحتی می توانید در بخش دانلود ها > پیکربندی > ایمیل ها (ایمیل های) که به کاربران سایت خود در مواقعه خرید ارسال می شود را تغییر و ویرایش کنید.

هشدار :هنگام پرداخت ، در صورتی که موجودی کیف پول کاربر شما از مبلغ خرید فایل بیشتر باشد ، کیف پول در لیست درگاه های پرداخت نمایش داده می شود و در صورتی که موجودی کیف پول از مبلغ خرید کمتر باشد کیف پول نمایش داده نمی شود.

کار با این افزونه خیلی خیلی راحت و آسان می باشد که می توانید به راحتی با آن کار کنید و از آن لذت ببرید.

150,000 ریال – خرید کنید
پشتیبانی محصولات

پشتیبانی پس از محصول

خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام حتمآ اکثر شما ها که فروشگاه وردپرسی دارید از افزونه EDD و یا همان easy digital downloads استفاده می کنید حتمآ به دنبال راهی برای ایجاد کیف پول در پنل حساب کاربری (کاربران ) سایت خود بوده این بار ما در راه وردپرس این افزونه محبوب کیف پول برای easy digital downloads را فارسی و در دسترس شما قرار داده یم
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *