افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای Edd

افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای Edd

افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای Edd :

همان طور که در EDD توانستید محصول در آن اضافه کنید الان وقت آن است که یک درگاه پرداخت برای ارسال مبلغ به حساب شما نیز وجود داشته باشد که بهتر است اگر که درگاه خود را از زرین پال گرفته اید افزونه ی درگاه پرداخت این سایت را نیز هم نصب کنی این افزونه برای درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه EDD می باشد.

چگونه راه اندازی کنیم :

برای این کار باید یک api داشته باشید که برای گرفتن api باید به سایت زرین پال بروید در آن ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام مشخصات و کارت ملی و آدرس منزل و یا شرکت خود را وارد می کنید و بعد از آن زرین پال بعد از ثبت کاربری شما و ثبت سایت یک api برای شما ارسال می کند که بعد از ارسال api باید افزونه EDD و یا Easy Digital Downloads را در سایت راه وردپرس و یا مخزن وردپرس دانلود کرده و افزونه را نصب کنید . بعد از نصب افزونه به قسمت Downloads > پیکربندی > درگاه پرداخت > در تب تنظیمات درگاه پرداخت و در قسمت مرچنت کد api که زرین پال به شما داده است را در آن بنویسید و قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  اشتراک گذاری مطالب سایت در توئیتر

تنظیمات زرین پال در EDD

در ضمن بعد قبل از اینکه مرچنت کد را بنویسید در قسمت درگاه پرداخت > درگاه پرداخت زرین پال را کلیک کنید و بعد مرچنت کد را بنویسید.

به همین راحتی می توانید در سایت خود درگاه پرداخت وصل کنید و کسب در آمد کنید 😀

دانلود افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
همان طور که در EDD توانستید محصول در آن اضافه کنید الان وقت آن است که یک درگاه پرداخت برای ارسال مبلغ به حساب شما نیز وجود داشته باشد که بهتر است اگر که درگاه خود را از زرین پال گرفته اید
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *