مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس

مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس

مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس :

خب اکثر کسانی که به کمک وردپرس سایت خود را راه اندازی کرده اند از گزیده ها و یا منو های اضافی در پنل مدیریت وردپرس خسته شده اند و نمی دانند که چگونه آن ها را از بین ببرند و راه وردپرس تنها این آموزش را در خود قرار داد کسانی هستند که دوست ندارند محتویات و یا المنت های اضافه در پنل وب سایت خود داشته باشند و نمی دانند چگونه آن را مخفی کنند و ما به شما آموزش می دهیم که این را از بین ببرید برای از بین بردن اعلانات و یا بخش خوش آمد گویی در وردپرس فقط کافی است که به پنل وردپرس خود رجوع کنید و ادامه آموزش را نیز دنبال کند و آموزش ببینید.

حذف خوش آمدگویی

شروع آموزش مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس :

فرم خوش آمدید در وردپرس

برای اینکار دو راه وجود دارد که اولین راه برای مخفی کردن آن در پنل وردپرس شما در بالا کنار صفحه وردپرس شما در تنظیمات صفحه چک باکس خوش آمدید را بر دارید تا بخش خوش آمد گویی در پنل شما مخفی شود و برای باز دوباره آوردن آن بخش می توانید همان چک باکس خوش آمدید را باز دوباره فعال کنید تا نمایش داده شود به همین راحتی نیز می توانید خوش آمدید پنل سایت خود را از بین ببرید و بدون مزاحمتی از وردپرس خود استفاده کنید و لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی  مبانی سئو سایت در وردپرس

راه دوم حذف این خوش آمدگویی که بهتر است از این راه استفاده نکنید قرار دادن کدی در فایل functions.php قالب سایت خود قرار دهید تا این خوش آمدید را از بین ببرد و دیگر خوش آمدید را نمایش ندهد اگر که می خواهید از کد استفاده کنید کد زیر را در فایل ذکر شده قرار دهید.

نکته : طبق آموزش گفته شده بهتر است که از کد استفاده نکنید و از راه اول برای از بین بردن خوش آمد گویی در وردپرس استفاده کنید.

خلاصه
تاریخ
بررسی
مخفی کردن خوش آمدگویی در پنل وردپرس : خب اکثر کسانی که به کمک وردپرس سایت خود را راه اندازی کرده اند از گزیده ها و یا منو های اضافی در پنل مدیریت وردپرس خسته شده اند
رتبه
5

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *