چگونه یک سایت بسازیم

چگونه یک سایت بسازیم

چگونه یک سایت بسازیم :

برای اینکه یک وبسایت داشته باشیم باید چند کار انجام دهیم اولین کار خرید دامنه می باشد و دومین کار خرید هاست می باشد و سومین کار انتخاب یک مدیریت سیستم کامل مانند وردپرس می باشد و چهارمین کار یک قالب حرفه ای و یا سفارش طراحی سایت اختصاصی می باشد و قسمت آخر آن سئو قالب و سایت شماست که باید به یک سئو کار حرفه ای دهید تا اینکار را برای شما انجام دهد.

دامنه چیست و چه کارایی دارد :

دامنه یا دامین که همان آدرس سایت شما می باشد به عنوان مثال دامنه ای مانند rahwp.ir و یا google.com که افرادی که می خواهند به سایت شما را بیابند برای بهتر پیدا کردن سایت شما باید آدرس دامنه شما را وارد کند ( این تعریف اصلی دامنه می باشد).

هاست چیست و چرا باید خریداری شود :

هاست : مثل فضایی مموری و یا فضایی گوشی موبایل شما می ماند که اطلاعات خود را در آن قرار می دهید که شما هم برای این که بتوانید اطلاعات سایت خود را نمایش دهید باید یک هاست داشته باشید که بتوانید آن ها را در آن بارگذاری کنید و به نمایش بگذارید.

مطلب پیشنهادی  تورفتگی مطالب در وردپرس

سیستم مدیریت وب سایت :

سیستم مدیریت محتوا و یا همان مدیریت وب سایت که بهتر است همان وردپرس باشد و پیشنهاد ما تنها وردپرس می باشد باید وردپرس باشد در چند سال قبل که وردپرس وجود داشت و کسی از امکانات وردپرس بی خبر بود برای سایت های خود سیستم مدیریت محتوا طراحی و کد نویسی می کردند که به همراه قالب سایت خود هزینه هنگفتی برای تآسیس یک وب سایت خرج می شد ولی اکنون با وردپرس زندگی را برای علاقمندان وب و نویسندگی بیشتر و بیشتر شد تا اینکه وردپرس به اینجا رسید!

قالب چیست و چه کارایی برای سایت ما دارد :

قالب چند هزار کد از جمله کد های CSS و HTML و PHP می باشد که یک طراح سایت و گرافیک حدود یک هفته وقت میگذارد و آن را طراحی و برای سایت ها فارسی راستچین می کند و در اختیار علاقمندان وردپرسی قرار می دهد.

دانلود وردپرس

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *