چگونه بخش وبلاگ بسازیم ؟

چگونه بخش وبلاگ بسازیم ؟

چگونه بخش وبلاگ بسازیم :

سلام همان طور که در ما در مطلب آیا داشتن وبلاگ در سایت باعث افزایش سئو سایت می شود گفتیم باعث افزایش بازدید و سئو می شود اکنون وقت آن رسیده است که به شما آموزش ساختن یک وبلاگ با سئو عالی را بدهم.

وبلاگ :

برای ساختن بخش وبلاگ چند راه وجود دارد که ما سه راه برای شما آموزش می دهیم که هر سه راه محبوب و پر کاربرد می باشد و قطعآ با هر سه راه پیش رو بوده اید و با آن کار کرده اید.

  1. یکی از راه های ساخت بخش وبلاگ (ایجاد دسته بندی به نام وبلاگ) می باشد که این یکی از راه های ساخت وبلاگ می باشد که آموزش ساخت دسته جدید در وردپرس را در راه وردپرس بخوانید.
  2. یکی دیگر از راه های ساخت بخش وبلاگ ساخت برگه می باشد که باز دوباره این کار هم نیاز به ساخت دسته جدید در وردپرس می باشد یکی دیگر از راه ساخت بخش وبلاگ می باشد که آموزش ساخت برگه در وردپرس هم در راه وردپرس وجود دارد و برای نمایش آن صفحه هم به بخش تنظیمات > خواندن بروید و برگه نوشته ها را بر روی وبلاگ قرار دهید.
  3. سومین راه که برای ساخت وبلاگ ایجاد ساب دامین و نصب وردپرسی جدید می باشد که بهتر است از این راه برای ساخت وبلاگ استفاده نکنید به دلیل اینکه هم حجم زیادی گرفته می شود و هم بعد باید برای آن قالب و افزونه مورد نیاز تهیه کنید.
مطلب پیشنهادی  پادکست یا رادیو چیست

با بخش وبلاگ سایت خود بازدید و در آمد آن را بیش از حد کنید و برای سئو مطالب و سایت خود از افزونه سئو حرفه ای وردپرس استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید / راه وردپرس

افزونه سئو حرفه ای وردپرس
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که در ما در مطلب آیا داشتن وبلاگ در سایت باعث افزایش سئو سایت می شود گفتیم باعث افزایش بازدید و سئو می شود اکنون وقت آن رسیده است که به شما آموزش ساختن یک وبلاگ با سئو عالی را بدهم.
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *