افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس

افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس

افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس :

همان طور که می دانید وردپرس فضای کمی برای آپلود فایل ها در خود قرار داده است که به فرض مثال نمی توان فایل های 200 و یا الی 500 مگی را در آن آپلود کرد به عنوان مثال سایت های فیلم و موسیقی و کلیپ ویدیو که با وردپرس راه اندازی شده اند حداقل به فضای 60 آپلود در وردپرس نیاز دارد که ما سه راه برای افزایش حجم آپلود در وردپرس شما قرار داده ایم که هر سه آن ها انجام دهید آخر با یکی از آن ها فضای آپلود در سایت شما بیشتر می شود.

روش اول :

افزایش فضای آپلود در وردپرس قرار دادن کد زیر در فایل php.ini می باشد که در هاست شما نیز وجود دارد این فایل در پوشه wp-admin هاست سایت شما نیز وجود دارد.

خب اکنون اگر دیدید که با اضافه شدن کد زیر در فایلی که به شما معرفی کردیم فضا آپلود در سایت شما بیشتر نشد از روش دوم استفاده کنید.

روش دوم :

خب روش دوم افزایش حجم آپلود در وردپرس شما این می باشد که کد زیر را در فایل htaccess. خود قرار دهید.

خب اضافه کردن کد بالا در فایل مشخص شده نیز می توانید فضای آپلود در وردپرس را به 100 مگ برسانید و به راحتی در سایت خود 100 مگ آپلود کنید و در صورتی که کد بالا اعمال نشد روش سوم استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی  افزودن ستاره به نتایج گوگل

روش سوم :

روش سوم اضافه کردن کد در فایل functions.php که بر روی برخی از سایت های وردپرسی هم اعمال نمی شود و بهتر است که به جای استفاده از کد functions.php از کد های بالا استفاده کنید.

خب به همین راحتی و آسودگی می توانید فضای آپلود در وردپرس خود را افزایش دهید و راه وردپرس برای شما آرزوی موفقیت می کند.

دانلود کتاب
خلاصه
تاریخ
بررسی
همان طور که می دانید وردپرس فضای کمی برای آپلود فایل ها در خود قرار داده است که به فرض مثال نمی توان فایل های 200 و یا الی 500 مگی را در آن آپلود کرد به عنوان مثال سایت های فیلم و موسیقی و کلیپ ویدیو که با وردپرس راه اندازی شده اند
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *