آموزش نصب ووکامرس

آموزش نصب ووکامرس

آموزش نصب ووکامرس :

همان طور که فهمیدید ووکامرس چیه و چه کار ها می توان با ووکامرس انجام داد اکنون وقت نصب و راه اندازی ووکامرس شده است برای نصب ووکامرس باید به افزونه ها > افزودن بروید و ووکامرس را سرچ کنید و آن را بیابید و نصب کنید و بعد از نصب آن باید تنظیمات آن را انجام دهید که ما به شما در این قسمت آموزش می دهیم.

نصب ووکامرس و راه اندازی آن شروع شد :

نصب ووکامرس

بعد از نصب ووکامرس باید تنظیمات آن را مانند زیر انجام دهید :

ووکامرس

بعد از نصب صفحه اول آن برای تنظیمات راه اندازی باید بر روی بزن بریم کلیک کنید.

مشخصات ووکامرس

در این بخش از نصب در حال ساختن صفحه فروشگاه ووکامرس می باشد که باید این صفحه هم باز دوباره بر روی بزن بریم کلیک کنید تا صفحه فروشگاه شما ساخته شود.

راه اندازی ووکامرس بخش دوم

در این برگه نیز تنظیمات محل فروشگاه و واحد پولی و جدا کننده های هزارگان و یا جدا کننده های اعشاری تعداد اعشار ها و واحد وزن کالا ها و چه یکایی برای ابعاد کالا مورد نظر شما که می خواهید قرار دهید را نمایش داده شده است و می توانید برای خود آن ها را تغییر دهید و یا ویرایش کنید و آموزش تبدیل ریال به تومان در ووکامرس را به زودی در راه وردپرس قرار می دهیم.

مطلب پیشنهادی  انتقال سریع به تسویه حساب در ووکامرس

نصب و راه اندازی ووکامرس بخش سوم

راه اندازی مالیات حمل و نقل که شما می توانید محصولات خود مالیات حمل و نقل آن را در نظر بگیرید از قدیم گفتن (( حساب حسابه کاکا برادر )) 🙂

درگاه پرداخت فروشگاه شما

درگاه پرداخت ایرانی در این بخش وجود ندارد پس برای این کار باید در این مرحله از این مرحله بگذر را کلیک کنید و در آموزش های بعدی ووکامرس آموزش قرار دادن درگاه پرداخت ایرانی را در ووکامرس به شما آموزش دهیم.

فروشگاه راه اندازی شد

خب الان به خوبی و خوشی فروشگاه شما راه اندازی شما و فقط و فقط کافی است که شما یک در گاه پرداخت برای فروشگاه خودتان در نظر بگیرید! در قسمت آموزش بعدی ووکامرس راه وردپرس قصد دارد تا یک افزونه درگاه پرداخت برای ووکامرس به شما معرفی کند.

صفحه افزونه

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *