افزونه اطلاعیه وردپرس

افزونه اطلاعیه وردپرس

افزونه اطلاعیه وردپرس :

سلام همان طور که می دانید یکی از راه های فراموش نکردن کار هایتان در وردپرس قرار دادن اطلاعیه در پنل مدیریت خود است که باید برای این کار از افزونه افزونه اطلاعیه سفارشی در وردپرس به نام KJM Admin Notices استفاده کنید همان طور که می دانید این یک افزونه است و این افزونه اگر که می خواهید نصب کنید و نمی دانید این افزونه را چگونه نصب کنید از آموزش نصب افزونه در وردپرس که در راه وردپرس وجود دارد استفاده کنید.

بعد از نصب افزونه چه کنیم :

خب بعد از نصب افزونه مانند افزونه های دیگر باید شروع به کار کردن با افزونه کنید یعنی چی ! یعنی اینکه باید به قسمت تنظیمات > KJM Admin Notices بروید و تنظیمات افزونه را ببینید و در آن قسمت صفحه ای مانند تصویر زیر نمایش داده می شود.

تنظیمات افزونه KJM Notices

بررسی تنظیمات افزونه :

  1. KJM Admin Notices : دکمه جلو این گزینه اصلی ترین گزینه افزونه می باشد که تا این گزینه فعال نشود نمی توان اطلاعیه ای را پنل اضافه کرد.
  2. Notice Post Type : بعد از فعال کردن گزینه بالا گزینه پایین که معرفی شده است برای مشخص کردن نوع اطلاعیه و پست تایپ آن می باشد.
  3. Send Email : با فعال کردن این گزینه بعد از ارسال و یا ثبت اطلاعیه جدید اطلاعیه به ایمیل شما ارسال می شود.
  4. Email From : این بخش برای معرفی ایمیل شما می باشد.
  5. Email From Name : این بخش برای معرفی نام فرم ارسال شده به ایمیل شما می باشد.
  6. Allow Comments : به کاربرانتان اجازه ارسال نظر به اطلاعیه را می دهد.
مطلبی که شاید به کار شما بیاید  افزونه نمایش دادن تعداد کاربران در وردپرس

بعد از بررسی و پیکربندی تنظیمات افزونه و ذخیره سازی یک بخش به نام Notices در پنل وردپرس شما ظاهر می شود که برای ایجاد اطلاعیه باید به قسمت Notices > AllNotices بروید و بعد از آن بر روی دکمه بالا صفحه Add Notices کلیک کنید و یک صفحه برای شما باز می شود که باید مانند صفحه افزودن نوشته در وردپرس با آن کار کنید و اطلاعیه و یا Notices خود را ایجاد کنید و در قسمت Show Notices To Roles که در قسمت پایین صفحه ایجاد اطلاعیه می باشد باید مشخص کنید که این اطلاعیه برای چه کسانی نمایش داده شود (بهتر است برای همه نمایش داده شود پس بر روی All ) قرار دهید.

با این افزونه دیگر هیچ کاری را فراموش نمی کنید / موفق و پیروز باشید

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که می دانید یکی از راه های فراموش نکردن کار هایتان در وردپرس قرار دادن اطلاعیه در پنل مدیریت خود است که باید برای این کار از افزونه افزونه اطلاعیه سفارشی در وردپرس به نام KJM Admin Notices استفاده کنید
رتبه
4

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *