صفحه فرود چیست ؟

صفحه فرود چیست ؟

صفحه فرود چیست ؟

در دنیا مجازی اینترنت و وب یک جمله به نمام ( صفحه فرود ) داریم که امروز به نظر من خیلی آشنا آمد و کمی فکر کردم و دیدم که در بیشتر وب سایت های اسکریپ و موزیک و سایت های طراحی سایت برای اشتراک گذاری و یا عضوگیری سایت خود از آن استفاده می کنند و من امروز با خود گفتم که این را برای شما دوستان عزیز وردپرسی آموزش و معرفی کنم.

این صفحه فرود که به اصطلاح خارجی landing page گفته می شود و اگر به خواهم واضح تر این را برای شما عرض کنم گاهی در سایت های تبلیغاتی دیده اید که سایت تبلیغ دهنده مانند ( ای نتورک ) که کاربر را با کلیک بر روی صفحه خاصی انتقال می دهد و به این منظور که تجمع افراد و فکر و ذهن آن ها را بر روی آن صفحه جمع می کند.

  • کسب اطلاعات از بازدید کننده (به دلیل تبلیغات اینترنتی )

با ایجاد صفحه فرود در سایت خود شما می توانید فرمی برای عضو شدن در سایت شما برای کاربران خود نمایش دهید که با عضو شدن در سایت شما می توانند مطالب جدید روز شما و یا شما می توانید برای آن ها فایل های رایگان ارسال کنید.

  • بهترین راه معرفی محصول و یا آبدیت شدن محصولات

راهی دیگر برای استفاده از صفحه فرود این می باشد که شما می توانید محصولات خود را در آن قرار دهید و به کاربران خود معرفی کنید و اگر کاربران شما از این محصول خوش حال شدن و گاهی قصد خرید این محصول را نیز داشتن در سایت شما عضو شوند و به راحتی فایل شما را خریداری کند و لینک محصول هم نیز به آن ها ارسال شود و بعد از اتمام این کار یک لیست مطمئن از خریدار های محصول خود در سایت دارید.

خلاصه
تاریخ
بررسی
صفحه فرود چیست ؟ در دنیا مجازی اینترنت و وب یک جمله به نمام ( صفحه فرود ) داریم که امروز به نظر من خیلی آشنا آمد و کمی فکر کردم و دیدم که در بیشتر وب سایت های اسکریپ و موزیک و سایت های طراحی سایت برای اشتراک گذاری و یا عضوگیری سایت خود از آن استفاده می کنند و من امروز با خود گفتم که این را برای شما دوستان عزیز وردپرسی آموزش و معرفی کنم.
رتبه
4
مطلب پیشنهادی  اشتراک گذاری مطالب سایت در فیسنما

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *