4 برنامه موبایل برای مدیریت سایت وردپرس

4 برنامه برای مدیریت پنل وردپرس در موبایل

برنامه موبایل برای مدیریت سایت وردپرس :

همان طور که مدیریت سایتی را به عهده گرفتی اکنون باید بتونی پنل مدیریت سایت خود را بازگشایی کنی بدون رفتن به آدرس پنل وردپرس شما می توانید با یک بار وارد شدن در چند برنامه اندرویدی که در قسمت زیر به شما معرفی می کنیم در آن ها ثبت نام کرده و بعد از آن باید در قسمت یوزر و یا ( ایمیل ) و یا رمز ( پسورد ) اطلاعاتی را که ساخته اید در آن بخش ها قرار داده و دکمه ورود یا ( Login ) کلیک کنید.

معرفی برنامه های اندروید و Ios :

وردپرس و وردپرس .com

  • برنامه WordPress.com :

همان طور که می دانید با سایت WordPress.com می توانید با آن یک وبلاگ وردپرسی به زبان انگلیسی راه اندازی کنید و یا می توانید با نصب برنامه های اندروید و یا IOS وردپرس به پنل مدیریت سایت خودتان راه یابید و در آن مطلب ارسال کنیدو یا فایل آپلود کنید و نظرات کاربران را دهید و ( پشتیبانی) کنید بهترین راه برای مدیریت سایت در مسافرت استفاده از برنامه های این چنینی می باشد.

برنامه وردپرس برنامه مدیریت فروشگاه ووکامرس با IOS

  • مدیریت فروشگاه ووکامرس با IOS :

خب اکنون که در راه وردپرس فهمیدید ووکامرس چیه و برای چه کار استفاده می شود اکنون می توانید با آن به پنل مدیریت فروشگاه ووکامرس خود وصل شوید و می توانید با آن محصول اضافه کنی و از آن لذت ببرید و در ضمن می توانید کل مدیریت فروشگاه خود را ببینید و استفاده کنید ! برای رفتن و دانلود برنامه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی  بهترین افزونه امنیت در وردپرس چیست
مدیریت فروشگاه ووکامرس مدیریت سایت Pingdom

  • مدیریت سایت با برنامه اندروید و Ios سایت Pingdom :

Pingdom چیه و چه کاری انجام می دهد Pingdom یک سایت حرفه ای وردپرس می باشد که برنامه ای برای مدیریت سایت های وردپرسی ساخته و طراحی کرده است تا مدیران و وبمستران اینترنتی بتوانند راحت تر در مکانی که Wifi نیست در فقط اینترنت موبایل همراه دارند بدون کم آوردن سرعت اینترنت به راحتی و آسانی بتواند سایت خود را مدیریت کند و عملکرد آن مانند سایت WordPress.com می باشد.

برنامه pingdom

مدیریت سایت با evernote

  • مدیریت سایت با evernote :

evernote دیگر چه کاربردی دارد evernote هم مانند سایت بالا که ما معرفی کرده ایم برای مدیریت سایت وردپرسی شما در موبایل می باشد که همین هم مانند سایت های بالا نسخه اندروید و IOS نیز دارد.

صفحه برنامه evernote
خلاصه
تاریخ
بررسی
برنامه موبایل برای مدیریت سایت وردپرس : همان طور که مدیریت سایتی را به عهده گرفتی اکنون باید بتونی پنل مدیریت سایت خود را بازگشایی کنی بدون رفتن به آدرس پنل به سایت خود وارد شوید
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *