آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس

آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس

آموزش مدیریت ابزارک ها :

با سلام با مدیریت ابزارک های وردپرسی خود می توانید بخش های مانند بخش جستجو مطالب سایت و نظرات و فید سایت و تقویم و یا نمایش گذاشت برگه ها و یا دیگر امکانات از ابزارک های وردپرس آن ها در سایت خود خود در بخش های هدر و فوتر و ستون های کنار قالب سایت خود به نمایش بگذارید ! بخش ابزارک ها به ما کمک می کند تا بدون یک خط کد نویسی بخش های از سایت خود را به نمایش بگذاریم.

آموزش مدیریت ابزارک ها شروع شد :

پنل مدیریت و ابزارک در وردپرس

مدیریت ابزارک وردپرس :

برای مدیریت ابزارک ها شما در وردپرس اولین کار باید وارد پنل مدیریت وردپرس سایت خود شوید و بعد از وارد شدن به پنل وردپرس برای نمایش گذاشتن ابزارک ها باید به قسمت نمایش > ابزارک ها کلیک کنید و بعد از آن یک پنل مدیریت ابزارک برای شما مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود.

پنل مدیریت ابزارک های شما در وردپرس

بعد از دیدن المنت ها و یا همان ابزارک ها برای ایجاد هر کدام از آن و قرار دادن آن ها در صفحه سایت خود دو راه وجود دارد یکی این است که آن را بگیرید و به بخشی که می خواهید ابزارک شما نمایش داده شود به صورت مثال ( فوتر ) نمایش داده شما آن را به فوتر انتقال دهید و به نمایش بگذارید و یک راه دیگر آن کلیک بر روی ابزارک مورد نظر خود به فرض مثال ابزارک ( نوشته های تازه ) می خواهید در بخش ساید بار سایت شما نمایش داده شود بر روی آن کلیک کرده و منو آن باز می شود و آن وقت بر روی سایدبار کلیک کرده بر روی دکمه افزودن ابزارک کلیک کنید تا در سایدبار شما اضافه شود ! با کلیک بر روی آن در سایت شما نمایش داده می شود ولی عنوان در سایت شما نمایش داده نمی شود.

مطلب پیشنهادی  تبدیل ریال به تومان در Edd

افزودن ابزارک وردپرس

برای نمایش عنوان ابزارک بعد از قرار گرفتن آن در سایدبار در پنل مدیریت ابزارک بر روی آن کلیک کرده و نام ابزارک را نیز بنویسید تا عنوان ابزارک شما نمایش داده شود ! به تصویر زیر توجه کنید !

نمایش آخرین نوشته ها به کمک ابزارک وردپرس

بعد از نوشتن نام در ابزارک نوشته های تازه بر روی ذخیره کلیک کنید تا در سایت شما نمایش داده شود ! بعد از کلیک بر روی دخیره ابزارک شما در سایت به صورت زیر نمایش داده می شود | به تصویر زیر نگاه کنید !

نمایش ابزارک نوشته جدید در وردپرس

راستی اگر که از قالب های حرفه ای وردپرس استفاده می کنید تعداد ابزارک های وردپرس شما بیشتر می شود به دلیل اینکه خود ابزارک های قالب در سایت شما افزوده می شود.

موفق و پیروز باشید 🙂

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *