آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس

آموزش مدیریت فهرست در وردپرس

مدیریت فهرست ها در وردپرس :

همان طور که در آموزش قبل که توسط کارمند عزیزمان مهدی زارع در آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس گفته شد این بار آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس برای شما آموزش و توضیح داده می شود که چگونه بتوانید برای سایت خود فهرستی از برگه ها و مطالب تان به نمایش بگذارید در این آموزش به شما داده می شود ما را در این آموزش دنبال کنید 🙂 .

شروع آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس :

ساخت فهرست در وردپرس

برای شروع و ساخت فهرست باید اول از همه به پنل مدیریت وردپرس خود شوید و در قسمت نمایش > فهرست کلیک کنید تا صفحه ساخت فهرست شما نمایش داده شود. تصویر زیر صفحه ساخت فهرست شما در پنل وردپرس می باشد ! به تصویر زیر نگاه کنید !

پنل ساخت فهرست در وردپرس

آموزش کار با صفحه فهرست در وردپرس :

تازه ترین ها در فهرست : در قسمت تازه ترین ها صفحه های جدید به قدیم که ساخت شده است را نمایش می دهد.

دیدن همه : با کلیک بر روی دیدن همه می توانید تمام صفحه های ساخته شده را ببینید.

نوشته ها : با کلیک بر روی نوشته ها می توانید دکمه تیک کنار را بزنید تا در فهرست شما نمایش داده شود.

مطلب پیشنهادی  ایجاد لینک سایت در وردپرس

دسته ها : با قسمت دسته ها می توانید دسته های را که می خواهید به نمایش بگذارید را در فهرست سایت قرار دهید تا به صورت منو در سایت نمایش داده شود.

برای ساخت منو در وردپرس باید اول از همه در قسمت نام ( نام منو ) را بنویسیدو بعد از آن در قسمت های مانند تازه ترین ها و نوشته ها و دسته ها هر کدام از بخش ها را که می خواهید تیک کنار آن را بزنید و بر روی افزودن به فهرست کلیک کنید تا در فهرست شما قرار گیرد و بعد از کلیک بر روی افزودن به فهرست برای مرتب سازی آن را بگیرید و هر قسمت که می خواهید به نمایش گذاشته شود رها کنید و یا برای آن که بهتر متوجه شوید drag & drop کنید و در آخر برای ساخت فهرست بر روی ذخیره فهرست کلیک کنید تا منو و یا فهرست شما ساخته شود و در آخر به قسمت مدیریت جایگاه بروید و مکان نمایش دادن منو خود را مشخص کنید ! موفق و سر بلند باشید 🙂 راه وردپرس

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *