قالب حرفه ای شخصی Morgan نسخه 1.3 فارسی

قالب حرفه ای Morgon

قالب حرفه ای شخصی Morgan :

این روز ها به دلیل زیاد شدن سایت ها و کسب و کار های اینترنتی هر شخصی برای معرفی و شناختن خود در اینترنت برای خود سایت شخصی راه اندازی می کند و برای اینکه خود را به مردم نمایش دهد یک سایت شخصی راه می اندازد و این روز ها بیشتر افراد که هنری دارند یک سایت شخصی دارند این بار هم راه وردپرس قالب حرفه ای Morgan را فارسی و راستچین کرده ایم و به قیمت مشخصی به فروش می گذاریم این قالب طراحی فلت و حرفه ای دارد و از جمله ریسپانسیو هم نیز می باشد که می توانید در دمو آنلاین آن تماشا کنید و سازگار با ویژال کامپوسر فارسی توسط راه وردپرس می باشد و به شما داده می شود و این قالب در تم فارست مخزن قالب های حرفه ای نیز 60 خرید شده است و از خرید این قالب پشیمان نمی شوید و این قالب با یک کلیک نصب و راه اندازی می شود و دارای بسته نصبی می باشد ! راستی تنظیمات فارسی این قالب را در عکس زیر مشاهده کنید.

مطلبی که شاید به کار شما بیاید  قالب زفایر Zephyr فارسی نسخه 3.9

تنظیمات قالب فارسی مارگون

این قالب یک قالب حرفه ای می باشد و می توانید با این قالب یک سایت شخصی حرفه ای با وردپرس با هزینه کمی ایجاد و راه اندازی کنید و لذت ببرید این قالب ریسپانسیو می باشد.

امکانات این قالب حرفه ای :

  1. طراحی شیک و فلت
  2. طراحی ریسپانسیو
  3. سازگار با افزونه چند زبانه کردن سایت WPML و دارای افزونه ویژوال کامپوسر فارسی و سازگار با روولوشن اسلایدر و افزونه های دیگر ….
  4. نسخه 1.3 قالب
  5. سازگار با تمام مرورگر های حرفه ای
  6. طراحی راحت و قابل تغییر با Drog & Drop
  7. نصب با یک کلیک مانند دمو به نمایش داده میشود.
  8. پشتیبانی به صورت 24 ساعته
  9. و ….
500,000 ریال – خرید قالب
پیشنمایش قالبپشتیبانی محصول

پشتیبانی پس از محصول

خلاصه
تاریخ
بررسی
قالب حرفه ای شخصی Morgan : این روز ها به دلیل زیاد شدن سایت ها و کسب و کار های اینترنتی هر شخصی برای معرفی و شناختن خود در اینترنت برای خود سایت شخصی راه اندازی می کند و برای اینکه خود را به مردم نمایش دهد یک سایت شخصی راه می اندازد
رتبه
5

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *