تغییر پیوند یکتاها در وردپرس

تغییر پیوند یکتاها در وردپرس

تغییر پیوند یکتاها در وردپرس :

پیوند یکتا ها نشانگر مطالب شما در سایت شما می باشد که بهتر است آن را بهترین پیوند یکتا قرار دهیم و پیوندیکتا ها در وردپرس قابل تغییر می باشند و تغییر پیوند یکتا ها در وردپرس باعث افزایش بازدید سایت شما می شود به دلیل اینکه الکسا دوست دارد بیشتر سایت های با پسوند .COM را رتبه دهد و به دامنه .IR حالا به دلیل تحریم و یا دیگر دلایلی که هنوز مشخص نیست کمی با دامنه .IR خوش برخورد نیست و شاید در دو یا سه روز یک بار کمی بر روی رتبه سایت ما افزایش و یا کمبود دهد که رتبه الکسا همان طور که در مطالب های سئو که در جلسه های قبل توضیح داده شد نیز می توان گفت که با افزایش ترافیک سایت شما نیز الکسا سایت شما چند برابر تغییر می کند. برای تغییر پیوند یکتا مطالب در وردپرس نیز زیر عنوان متن می توانید پیوند یکتا سایت خود را نیز تغییر دهید.

بهترین پیوند یکتا در وردپرس :

برای تغییر پیوند یکتا تمام مطالب سایت نیز می توانید به بخش تنظیمات > پیوندهای یکتا بروید.

مطلب پیشنهادی  اشتراک گذاری مطالب سایت در فیسبوک

تغییر پیوند یکتا در وردپرس

بهترین پیوند یکتا در وردپرس (نام نوشته ) می باشد که هر چه عنوان پست شما باشد همان را قرار می دهد و یا اگر به صورت روز و نام و یا ماه و نام و یا عددی و یا ساختار دل خواه باشد نیز خیلی آدرس مطلب شما نیز بزرگ و بیشتر از اندازه می شود.

همان طور که از اسم و مثالی که کنار آن قرار داده شده است نیز می توانید ببینید که آدرس مطلب شما نیز چگونه در سایت قرار داده می شود و بهترین پیوندیکتا در وردپرس نام نوشته نیز می باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما تیم راه وردپرس

خلاصه
تاریخ
بررسی
پیوند یکتا ها نشانگر مطالب شما در سایت شما می باشد که بهتر است آن را بهترین پیوند یکتا قرار دهیم و پیوندیکتا ها در وردپرس قابل تغییر می باشند و تغییر پیوند یکتا ها در وردپرس باعث افزایش بازدید سایت شما می شود به دلیل اینکه الکسا دوست دارد
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *