افزونه فونت فارسی به وردپرس با Persian Fonts

افزونه فونت فارسی به وردپرس با Persian Fonts

افزونه فونت فارسی به وردپرس با Persian Fonts :

خب همان طور که می دانید برای افزودن فونت به وردپرس باید از افزونه Persian Fonts و یا دیگر افزونه های موجود در مخزن وردپرس استفاده کرد که این بهترین راه افزودن فونت به وردپرس شما می باشد و می توانید با این افزونه فونت دلخواه خودتان را به پنل مدیریت سایت خود افزوده کنید و این افزونه فونت های مانند koodak و titr و home و yekan و hamid را نیز در خود قرار داده است و برای شروع اینکار اول از همه باید افزونه Persian Fonts را در وردپرس خود نصب کنید اگر نمی دانید چگونه افزونه نصب کنید ! آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید.

فونت فارسی

برای شروع کار کافی است که به یکی از بخش های بالا که در تصویر می بینید مراجعه کنید.

add-font-persian-panel-wordpress

انتخاب فونت در بخش نوشته ها > افزودن نوشته برای متن در نوشته در سایت یعنی می توان هر مطلب را نیز با یک فونت منتشر و به نمایش قرار داد.

تنظیمات افزودن فونت در وردپرس

برای بارگذاری فونت‌ها در هر بخش کافیست نام فونت خود را در بخش فونت فامیلی تغییر دهید فیلد زیر به کلاس/تگ سی‌اس‌اس خود در کادر زیر نام فونت را اضافه کنید البته اگر که قبل از آن آپلود کرده باشید و برای آپلود به بخش افزودن فونت همین افزونه بروید ! مثال

مطلب پیشنهادی  سئو کردن تصاویر با افزونه SEO Friendly Images

آپلود فونت در پرشین فونت

راستی شما برای افزودن یک فونت به پنل خود نیاز به ایمپورت فونت در هاست خود ندارید و کافی است فقط به بخش افزودن فونت بروید و می توانید هم از سیستم شخصی خود فونت آپلود کنید و اگر که لینک دانلود فونت خواصی را دارید از نشانی آن آپلود کنید.

دانلود افزونه صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
افزونه فونت فارسی به وردپرس با Persian Fonts : خب همان طور که می دانید برای افزودن فونت به وردپرس باید از افزونه Persian Fonts و یا دیگر افزونه های موجود در مخزن وردپرس این کار را انجام دهید
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *