مشخص کردن زمان برای ماندن کاربران در پنل وردپرس

مشخص کردن زمان برای ماندن کاربران در پنل وردپرس

مشخص کردن زمان برای ماندن کاربران در پنل وردپرس :

سلام بعد از پیگیری در چند سایت وردپرسی و کمی ماندن در پنل وردپرس راه وردپرس به یک فکر افتاده که آیا راهی دارد که ما بتوانیم برای کاربران خود تایمی مشخص کنیم به فرض 10 دقیقه بتوانند در پنل وردپرس کار خود را انجام دهند و بعد از 10 دقیقه آن ها را از سیستم وردپرس خارج کند ! بعد از کمی جستجو در گوگل و مخزن وردپرس به یک افزونه که این کار را انجام دهد برای شما پیدا کرده ایم که بتوانید با این افزونه این کار را انجام دهید تا سایت شما مورد هک قرار نگیرد.

معرفی افزونه :

این افزونه یکی از معتبر ترین افزونه در وردپرس می باشد که نام افزونه Idle User Logout می باشد که هم در مخزن وردپرس وجود دارد و هم می توانید به راحتی از سایت ما دانلود کنید و این افزونه بیش از 1000 دانلود و نصب و فعال سازی داشته است و پیشنهاد راه وردپرس این است که شما هم از این افزونه ضرر نمی کنید و بعد از نصب افزونه در قسمت تنظیمات > Idle User Logout بروید و تنظیمات زمان ماندن کاربران خود در پنل سایت خود را مشخص کنید.اگر که هنوز نمی دانید که چگونه افزونه وردپرسی نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را در راه وردپرس بخوانید.

مطلب پیشنهادی  قرار دادن تبلیغ در سایت بدون افزونه

به همین راحتی می توانید با نصب یک افزونه برای مدت ماندن کاربران سایت خود در پنل وردپرسی شان وقت تعیین کنید.

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام بعد از پیگیری در چند سایت وردپرسی و کمی ماندن در پنل وردپرس راه وردپرس به یک فکر افتاده که آیا راهی دارد که ما بتوانیم برای کاربران خود تایمی مشخص کنیم
رتبه
2

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *