اشتراک گذاری مطالب سایت در دیگ

اشتراک گذاری مطالب سایت در دیگ

اشتراک گذاری مطالب سایت در دیگ :

سلام همان طور که در مطالب آموزش های قبل که دکمه های اشتراک گذاری مطالب سایت در فیسبوک و توئیتر و کلوب و گوگل پلاس و دیگر شبکه های اجتماعی قرار داده شد توضیح داده شده است که اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی چه سودی برای سایت ما دارد ! آیا سودی هم دارد ! بله سود آن سئو سایت شما و افزایش بازدید همان مطلب اشتراک گذاری شده در شبکه های اجتماعی و سایت شما می شود.

خب اکنون باید بگویم که چگونه می توان این دکمه را ایجاد کرد البته دو راه برای ایجاد دکمه وجود دارد ! اولین راه : برای ساخت این دکمه می توانید از افزونه قرار داده شده به نام Share Buttons by AddThis استفاده کنید که از نظر ما بهترین افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می باشد.

راه دوم ساخت این دکمه چیست :

راه دوم ایجاد این دکمه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی این می باشد که باید برای آن کمی کد نویسی انجام داد و کد زیر را در فایل Single.php و بعد از the_content قرار دهید تا دکمه زیر مطالب سایت شما نمایش داده شود این کد را می توان مکان های دیگر قرار داد بلکه جای مناسب این دکمه بر زیر مطالب سایت می باشد.

مطلب پیشنهادی  آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس

با قرار دادن این کد در فایل و مکان مشخص شده در قسمت بالا می توانید دارای دکمه اشتراک گذاری مطالب سایت در دیگ شوید.

موفق پیروز باشید راه وردپرس

خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که در مطالب آموزش های قبل که دکمه های اشتراک گذاری مطالب سایت در فیسبوک و توئیتر و کلوب و گوگل پلاس و دیگر شبکه های اجتماعی قرار داده شد توضیح داده شده است
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *