افزونه کد امنیتی در نظرات وردپرس

افزونه کد امنیتی در نظرات وردپرس

کد امنیتی در نظرات وردپرس :

از وقتی که پیام های امنیتی که در وردپرس اسپم می شوند و یا نمایش داده نمی شوند می توانید هم در صفحه ورود به پنل و هم در بخش نظرات وردپرس سایت خود کد کپچا و یا کد امنیتی قرار دهید که هم باعث اسپم نشدن پیام ها و نظرات سایت شما می شود و هم امنیت سایت را بیشتر می کند و اگه که امنیت سایت شما هم کم و ناچیز باشد می توانید با این افزونه کمی امنیت سایت خود را بیشتر از قبل کنید.

برای این کار چه باید کرد.برای این کار باید افزونه معرفی شده زیر را نصب کنید و اگر که نمی دانید چگونه افزونه در وردپرس نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید.

معرفی این افزونه :

این افزونه که معتبر ترین افزونه وردپرسی می باشد به نام SI CAPTCHA Anti-Spam می باشد که هم می توانید در قسمت زیر این افزونه را دانلود و نصب کنید این افزونه را هم می توانید از مخزن وردپرس هم دانلود کنید و در آخر بخش نظرات سایت شما مانند تصویر زیر می شود و بعد از نصب افزونه در بخش نمایش > SI CAPTCHA Anti-Spam بروید و تنظیمات افزونه را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی  آموزش نمایش فیلم آپارات در وردپرس

نمایش کد رپچا در نظرات

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
از وقتی که پیام های امنیتی که در وردپرس اسپم می شوند و یا نمایش داده نمی شوند می توانید هم در صفحه ورود به پنل و هم در بخش نظرات وردپرس سایت خود کد کپچا و یا کد امنیتی قرار دهید
رتبه
2

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *