افزونه نمایش دادن تعداد کاربران در وردپرس

افزونه نمایش دادن تعداد کاربران در وردپرس

افزونه نمایش دادن تعداد کاربران در وردپرس :

سلام همان طور که می دانید برای تمام سایت های روز دنیا تعداد کاربران خود در سایت اهمیت زیادی دارد و برای نمایش دادن عدد آن سعی می کنند که در سایت خود کد نویسی ایجاد کنند و تعداد کاربران خود را مانند عدد نمایش دهد و در روز هر دقیقه که کاربر جدیدی به سایت آن می آمد و ثبت نام می کرد را سریع به صورت عدد نمایش می دهند و برای تغییر آن باید هر دقیقه به ویرایشگر قالب رفته و آن تغییر دهند و این بار ما برای شما افزونه ای معرفی می کنیم که بتوانید به راحتی این کار را با افزونه انجام دهید و با قرار دادن کد در بخش های که در زیر معرفی شده است آن را در سایت خود نمایش دهید.

اگر نمی دانید که چگونه افزونه در وردپرس نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید.

معرفی افزونه :

برای نمایش دادن تعداد کاربران ما به شما افزونه simple blog stats را پیشنهاد می کنیم که شما می توانید با نصب و فعال سازی این افزونه تعداد مطالب سایت خود و دیگر هر چیزی که در وردپرس مانند نظرات و …. را می بینید را اعلام کنید.

بعد از فعال سازی افزونه چه باید کرد :

بعد از نصب و فعال سازی افزونه باید که در سایت خود در بخش نمایش > ابزارک > ابزارک متن و یا Html را انتخاب و کد زیر را در آن قرار دهید و با کد زیر می توانید تعداد کاربران سایت خود را به صورت عدد نمایش دهید.

مطلب پیشنهادی  افزایش سرعت سایت wp rocket فارسی نسخه 2.9.3

برای دیدن تنظیمات این افزونه به بخش تنظیمات > Simple Blog Stats بروید.

تنظیمات افزونه sbsusers

برای نمایش دادن هر قسمت می توانید مانند خطی که در آن کد نمایش کاربران دور آن خط کشیده شده است را کپی و هر مکانی که در قالب سایت خود نمایش دهید قرار دهید و به همین راحتی می توانید برای سایت خود بخشی برای نمایش دادن تعداد مطالب و تعداد کاربران و …. که در افزونه وجود دارد را نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که می دانید برای تمام سایت های روز دنیا تعداد کاربران خود در سایت اهمیت زیادی دارد و برای نمایش دادن عدد آن سعی می کنند که در سایت خود کد نویسی ایجاد کنند
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *