ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر :

سلام همان طور که می دانید برای ثبت مطالب سریع تر در گوگل لازم است که سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنیم تا بتوان مطالب سایت ما از گوگل بازدید داشت در این مطلب همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه می توانید نقشه سایت یا Xml سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنید.

برای اینکار فقط و فقط کافی است که چند مرحله را به هم انجام دهیم :

نقشه سایت در وبمستر

رفتن به آدرس google.com/webmasters و بعد از آن اگر اکانت جیمیل دارد خب که هیچ اگر ندارید یکی باید بسازید و بعد از آن بر روی ورود کلیک کنید وارد وبمستر می شوید و بعد از آن به بر روی add site کلیک کنید و آدرس سایت خود را بنویسید و بروی create کلیک کنید تا سایت شما هم نیز به وبمستر افزوده شود.

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

در قسمت Crawl قسمت اصلی وبمستر می باشد که تمام آدرس های سایت شما در این بخش قرار داد و برای ثبت نقشه سایت خود کافیست که در بخش Crawl > Sitemaps بروید و آدرس نقشه یا همان Xml سایت خود را وارد کنید و برای ثبت باید بر روی ADD/TEST Sitemap کلیک کنید و آدرس نقشه سایت خود را در اینجا وارد کنید و بعد از آن بر روی دکمه Submit Sitemap کلیک کرده تا نقشه سایت شما در وبمستر ثبت شود.

مطلب پیشنهادی  اضافه کردن ابزارک به هدر سایت

به همین راحتی مطالب سایت شما در گوگل منتشر می شود(با آرزوی موفقیت برای شما تیم راه وردپرس )

خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام همان طور که می دانید برای ثبت مطالب سریع تر در گوگل لازم است که سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنیم تا بتوان مطالب سایت ما از گوگل بازدید داشت در این مطلب همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه می توانید نقشه سایت یا Xml سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنید..
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *