3 افزونه برتر بک آپ در وردپرس

3 افزونه برتر بک آپ در وردپرس

3 افزونه برتر بک آپ وردپرس :

از قدیم و ندیم که وردپرس طراحی شد و به دنیا وب و تعلق گرفت بک آپ گیری و یا پشتیبان گیری از وردپرس و قالب برای افرادی که از وردپرس استفاده می کنند مهم و دارای اهمیت فراوانی شد که چگونه بتوان از کل افزونه ها و قالب ها و کد های که نوشت شده است و محصولات فروشگاه خود را نگهداری کنند! که اگر گاهی مطالب و یا قالب و افزونه ای را آبدیت کردید و با قالب شما سازگار نبود و بخشی از سایت شما از بین رفت می توانید با بک آپ گرفتن یکی از این سه افزونه برتر می توانید سایت خود را به حالت قبل بازگردانی کنید.

به کمک افزونه های زیر می توانید بدون هیچ ترسی از مطالب و قالب و افزونه و هر چیزی که می توان در در وردپرس دید را بک آپ پشتیبان بگیرید.

شروع معرفی افزونه ها :

افزونه بک آپ حرفه ای وردپرس

  • افزونه BackupBuddy :

افزونه BackupBuddy یک افزونه حرفه ای وردپرس می باشد که در سایت های فروشگاهی وردپرس فارسی شده است و به قیمت های مختلف فروخته می شود می توانید به دلیل اینکه اگر فایل های شما مشکلی به وجود آمد به شما کمک کند تا فایل قبلی را باز دوباره بازگردانی کنید از این افزونه استفاده می شود این افزونه می توان بخشی برای یک آپ های خود اختصاص دهید.

مطلب پیشنهادی  چگونه بخش وبلاگ بسازیم ؟

افزونه backwpup رایگان

  • افزونه backwpup :

این هم دومین افزونه بک آپ وردپرس می باشد که در سایت مخزن وردپرس وجود دارد و دو نسخه یکی رایگان و دیگری حرفه ای دارد البته نسخه حرفه ای آن را باید از سایت های وردپرسی خرید و در سایت خود نصب و اجرا کرد با این افزونه دیگر نگران محتویات و تصویر و آهنگ و فایل های دیگر نباشید و می توانید دستی انتخاب کنید که از چه فایل های بک آپ گیری شود.

صفحه افزونه backwpup

افزونه wp db backup در وردپرس

  • افزونه WP DB Backup :

این هم از سومین افزونه بک آپ وردپرس به نام WP DB Backup می باشد با این افزونه هم نیز می توانید مانند افزونه های بالا از سایت خود بک آپ روزانه و هفتگی و ماهیانه بگیرید سایت خود را تضمین کنید و که اگر گاهی از هاستینگ خود ناراضی بودید و یا می خواهید به دلایلی سایت خود را به هاستینگ تغییر دهید می توانید به کمک این افزونه هیچ کدام از محصول و مطالب قرار داده شده در سایت خود را از دست نمی دهید.

صفحه افزونه WP DB Backup
خلاصه
تاریخ
بررسی
3 افزونه برتر بک آپ وردپرس : از قدیم و ندیم که وردپرس طراحی شد و به دنیا وب و تعلق گرفت بک آپ گیری و یا پشتیبان گیری از وردپرس و قالب برای افرادی که از وردپرس استفاده می کنند
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *