انتخاب برترین کلمه کلیدی در وردپرس

انتخاب برترین کلمه کلیدی در وردپرس

انتخاب برترین کلمه کلیدی در وردپرس :

همان طور که می دانید کلمات کلیدی یک مطلب برای افزایش بازدید سایت شما تآثیر بسیار زیادی دارد و همان طور که می دانید سئو سایت شما و یا مطالب شما و یا برگه های شما که می سازید یک بخش برای نوشتن کلمه کلیدی در وردپرس دارد که می توانید در آن کلمه های بنویسید و بعد از چند ساعت مطلب شما که در گوگل ثبت و در دسترس دوستان گوگلی و جستجو کننده ها قرار داده می شود که بهترین راه برای افزایش بازدید مطالب سایت شما همین نوشتن کلمات کلیدی در وردپرس می باشد و راستی برچسب ها را در وردپرس ( tag ) و کلمات کلیدی صحیح و بازدید پسند را (keywords) می گویند.

انتخاب بهترین برچسب و یا keywords در وردپرس

الان وقت آن است که بدانیم چگونه بهترین برچسب ها را در وردپرس ایجاد کنیم و یا تفاوت برچسب ها با keywords را پیدا کنیم که ایا این ها با هم تفاوتی هم نیز دارند یا نه ! باید بگویم که این ها با هم تفاوتی ندارند و هر دو یک چیز هستند keywords (برچسب ) و برچسب هم (keywords) گفته می شود و فقط تلفظ فارسی و انگلیسی هم را دارند به همین راحتی.

برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی کافی است که در گوگل یک جمله از مطلب خود را بنویسید به صورت مثال : وردپرس بنویسید (اولین کلمه نوشته شده است وردپرس فارسی ) به همین راحتی نیز می توانید کلمه کلیدی محبوبی را برای مطلب خود بنویسید و دارای 1000 ها 1000 بازدید کننده از گوگل شوید.

مطلب پیشنهادی  آموزش مدیریت ابزارک ها در وردپرس

راستی می دانید که برچسب ها بیش از اندازه هم برای سئو سایت شما مضر می باشد و سئو مطلب شما نیز خیلی خیلی کم می کند حداقل تعداد کلمه های کلیدی بین 3 تا 10 تا کلمه کلیدی می باشد بیش از 10 تا بر سئو مطالب شما نیز رتبه منفی دارد و سعی کنید که کلمه ها کلیدی مطلب شما درباره مطلبی که نوشته اید باشد.

به مثال زیر توجه کنید :

عنوان مطلب ما نیز می باشد ( انتخاب برترین کلمه کلیدی در وردپرس ) باید برای تگ ها و یا همان کلمه کلیدی نیز از کلمه های روبه رو استفاده شود :بهترین کلمه کلیدی در وردپرس,کلمه کلیدی وردپرس چیست ,بهترین کلمه کلیدی وردپرس,آموزش کلمه کلیدی در وردپرس این 4 تا از کلمه کلیدی های محبوب می باشد.

اگر که دیدید نمی توانید برچسب در برگه های سایت خود بنویسید نگران نباشید از افزونه Pagetagger استفاده کنید 🙂

با آرزوی موفقیت شما تیم راه وردپرس

خلاصه
تاریخ
بررسی
همان طور که می دانید کلمات کلیدی یک مطلب برای افزایش بازدید سایت شما تآثیر بسیار زیادی دارد و همان طور که می دانید سئو سایت شما و یا مطالب شما و یا برگه های شما که می سازید.
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *