آموزش آبدیت دستی وردپرس

آموزش آبدیت دستی وردپرس

آموزش آبدیت دستی وردپرس :

همان که فهمیدید وردپرس چیه و چه کار های می توان با وردپرس انجام داد این بار برخی از سایت ها مواقعه حجم بالایی وردپرس وقتی که مخصوصآ سایت های که هاست آن ها هاست ایران می باشد می خواهند وردپرس را آبدیت کنند و به دلیل فاصله زیادی که بین هاست ایران و هاست وردپرس می باشد نمی توان آن را آبدیت کرد و مشکل و ارور دریافت می کند تنها راه آن ها برای نصب و آبدیت وردپرس ! آبدیت کردن به صورت دستی وردپرس می باشد که می توانید در این آموزش با ما همراه باشید و آن را آموزش ببینید.

آموزش آبدیت دستی وردپرس شروع شد :

برای این کار اول از همه باید وردپرس را از سایت راه وردپرس در مطلب وردپرس چیست آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید و بعد از دانلود نسخه جدید را اکسترکت کنید.

آبدیت وردپرس به نسخه جدید

بعد از اکسترکت کردن فایل وردپرس به پوشه افزونه ها و قالب ها در فایل وردپرس می رویم و بعد پوشه افزونه ها ( Plugins ) و قالب ها ( Themes ) این دو پوشه ها حذف می کنیم مشکلی برای دو فایل افزونه ها و قالب ما در هاست به وجود نیاورد و آن وقت پوشه وردپرس را باز دوباره Zip می کنیم.

مطلب پیشنهادی  آموزش نصب افزونه در وردپرس

حذف پوشه های افزونه و قالب در وردپرس

وردپرس جدید را در هاست خود بخش روت که همان فایل هاست شما Public_html وارد شود و آن فایل Zip که پوشه قالب و افزونه ندارد را آپلود و اکسترکت کنید و به پنل پیشخوان وردپرس خود بروید و یک بروز رسانی به شما نمایش می دهد آن به روز رسانی دیتابیس یا پایگاه داده می باشد و پایگاه داده خود را به روز کنید اگر که گاهی دیدید بعد از به روز رسانی پایگاه داده سایت شما ارور جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست به شما داد سریع وارد هاست خود بشوید و در فایل وردپرس فایل maintenance. را حذف کنید سایت شما نمایش داده شود.

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *