آپلود کردن تصاویر در انجمن بی بی پرس توسط کاربران

آپلود کردن تصاویر در انجمن بی بی پرس توسط کاربران

آپلود کردن تصاویر در انجمن بی بی پرس توسط کاربران :

از وقتی که انجمن ها در وردپرس راه اندازی شده اند کاربر باید بتواند که در انجمنی که با بی بی پرس ساخته است تصاویر جدید آپلود کند تا به آموزش دهنده و یا کسی که مشکلی برای آن پیش آمده بتواند به آن گیرنده مطلب خود را بفهماند از تصویر استفاده کند و برای اپلود تصویر در انجمن بی بی پرس نیاز به نصب افزونه دارد که در قسمت زیر نام افزونه برای شما معرفی می شود.

افزونه آپلود تصویر در بی بی پرس

معرفی افزونه :

خب اکنون وقتش رسیده است که نام این افزونه را برای شما فاش کنیم نام این افزونه : bbPress Multi Image Uploader می باشد که می توانید نسخه فارسی آن را نیز در جهان فارسی دانلود و استفاده کنید و در ضمن می توانید نسخه انگلیسی آن را هم نیز در مخزن وردپرس دانلود و استفاده کنید.

با این افزونه می توانید به کاربران بی بی پرسی خود امکان آپلود تصاویر در وردپرس را نیز بدهی که بهتر است از افزونه های دیگر برای این کار استفاده نکنید و بهترین راه همین افزونه وردپرسی می باشد تا به کاربران بی بی پرسی خود امکان آپلود چند تصویر با هم را نیز می دهد.

مطلب پیشنهادی  راه اندازی فروشگاه با ووکامرس

بعد از نصب افزونه به قسمت تایپک ها بروید و قابلیت آپلود فایل در انجمن را نیز بدهید.

به همین راحتی شما می توانید در انجمن سایت خود عکس آپلود کنید 😀

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
از وقتی که انجمن ها در وردپرس راه اندازی شده اند کاربر باید بتواند که در انجمنی که با بی بی پرس ساخته است تصاویر جدید آپلود کند تا به آموزش دهنده و یا کسی که مشکلی برای آن پیش آمده بتواند به آن گیرنده مطلب خود را بفهماند از تصویر استفاده کند
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *