قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در وردپرس

قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در وردپرس

قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در وردپرس :

واترمارک چیست ؟ در اکثر سایت های تفریحی و یا پرتابل های تفریحی و یا سایت های موزیک و سایت های فیلم و … می بینید که یک متن و یا آدرس سایت خود را بر روی همه تصویر آن ها وجود دارند در صورتی که آن تصویر که از سایت های دیگر که وجود دارد با آدرس سایت دیگه ای یا سایت خودشان وجود دارد از این افزونه استفاده می کنند و از این نوع افزونه ها زیاد در مخزن وردپرس وجود دارد که ما به شما افزونه ای watermark reloaded را به شما پیشنهاد می کنیم و عکس زیر نمایی از چند تنظیمات این افزونه می باشد.

تنظیمات افزونه واترمارک

این افزونه بهترین افزونه قرار دادن واترمارک می باشد.برای نصب افزونه باید افزونه را در قسمت افزونه ها > افزودن کلیک کنید و آن را جستجو و نصب کرده و یا در قسمت زیر دانلود کنید و آن را به صورت دستی در وردپرس خود نصب کنید و اگر که نمی دانید چگونه افزونه های وردپرسی را نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید و برای رفتن به تنظیمات افزونه باید به قسمت تنظیمات watermark reloaded بروید و تنظیماتی نظیر قرار دادن متن و تصویر بر تراز وسط چین و راست چین و چپ چین و دارای تنظیمات فونت و پشت زمینه و ….. می باشد که افزونه نسخه حرفه ای هم نیز دارد که نسخه فارسی آن در سایت مخزن وردپرس قرار داده شده است و می توانید استفاده لازم را از این افزونه ببرید.

مطلب پیشنهادی  آپلود کردن تصاویر در انجمن بی بی پرس توسط کاربران

راستی می توانید کتاب این مطلب را نیز هم در سیستم خود داشته باشید برای دانلود کتاب بر روی دکمه دانلود کتاب کلیک کنید.

دانلود افزونه دانلود کتاب صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر در وردپرس : واترمارک چیست ؟ در اکثر سایت های تفریحی و یا پرتابل های تفریحی و یا سایت های موزیک و سایت های فیلم و ... می بینید که یک متن و یا آدرس سایت خود را بر روی همه تصویر آن ها وجود دارند.
رتبه
3

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *