اضافه کردن و حذف کردن فیلد در تسویه حساب ووکامرس

اضافه کردن و حذف کردن فیلد در تسویه حساب ووکامرس

اضافه کردن و حذف کردن فیلد در تسویه حساب ووکامرس :

سلام در آموزش دیروز آموزش انتقال مستقیم کاربر صفحه حساب را در ووکامرس به شما آموزش داده ایم و شما هم نیز بر روی ووکامرس خود اعمال کردید و با انتقال صفحه سفارش به تسویه حساب در ووکامرس می توانید فروش خود را بیشتر از قبل کنید و شما حتما دیده اید که در وقت خرید در تسویه حساب ووکامرسی خودتان فیلد های زیادی در بخش آن می بینید که خیلی کاربردی ندارد و فقط وقت گیر می باشد و کاربران هم دیگر وقت پر کردن آن فیلد ها را ندارند پس بهتر است که آن فیلد ها را از بین ببریم که برای این کار دو راه وجود دارد که ما برای شما دو راه را در قسمت زیر آموزش می دهیم.

اولین راه :

خب اولین راه برای حذف کردن فیلد های اضافه اولین راه آن افزونه کد های زیر به فایل functions.php قالب سایت خود قرار دهید و راستی بهتون بگم که این فیلد برای حذف تمامی فیلد ها می باشد و اگر که دوست دارید فیلد دلخواه خودتان را حذف کنید از لیست کد های زیر می توانید آن را حذف کنید.

خب این راه برای پاک کردن فیلد ها استفاده می شود پس بهتره از راه دیگه ای برای این کار انجام دهیم.

مطلب پیشنهادی  پیکربندی تنظیمات ووکامرس - قسمت سوم

راه دوم :

راه دوم این کار با افزونه ای امکان پذیر می باشد که نام افزونه ( WooCommerce CheckOUT Manager ) می باشد که برای اینکار فقط و فقط کافی است که این افزونه را دانلود و در سایت خود نصب کنید و اگر که نمی دانید چگونه در سایت خود افزونه جدید نصب کنید آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید.

خب حالا که افزونه را به خوبی دانلود و نصب و اجرا کردید کافی است که به بخش WooCommerce CheckOUT Manager بروید و در قسمت تنظیمات افزونه فیلد های اضافه و بی کاربرد را پاک کرده و یا فیلد جدیدی ایجاد کنید به همین راحتی می توانید فیلدی در تسویه حساب را پاک کرده و یا فیلدی را در تسویه حساب ایجاد کنید.

راستی میدونی دیگه خب همین مطلب را به همراه کد آموزشی برای شما به یک کتاب تبدیل کردیم برای دانلود می توانید بر روی دکمه دانلود کتاب کلیک کنید.

دانلود افزونه دانلود کتاب صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
اضافه کردن و حذف کردن فیلد در تسویه حساب ووکامرس : سلام در آموزش دیروز آموزش انتقال مستقیم کاربر صفحه حساب را در ووکامرس به شما آموزش داده ایم و شما هم نیز بر روی ووکامرس خود اعمال کردید و با انتقال صفحه سفارش به تسویه حساب در ووکامرس می توانید فروش خود را بیشتر از قبل کنید و شما حتما دیده اید.
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *