پیکربندی تنظیمات ووکامرس – قسمت اول

پیکربندی تنظیمات ووکامرس - قسمت اول

پیکربندی تنظیمات ووکامرس قسمت اول :

سلام همان طور که می دانید ووکامرس چیست و چه کار های می توانید با ووکامرس انجام دهید ما برای شما و کسانی که نمی دانند ووکامرس چیه پیشنهاد می کنم که معرفی ویدیویی ووکامرس و یا معرفی متنی ووکامرس را گوش و مطالعه کنند.

خب سراغ قسمت اول پیکربندی ووکامرس می رویم :

پیکربندی ووکامرس

برای شروع و پیکربندی کردن ووکامرس باید اول از همه افزونه ووکامرس را در راه وردپرس دانلود و در وردپرس خود نصب و اجرا کنید و بعد از نصب و فعال سازی به قسمت ووکامرس > پیکربندی بروید و بعد از آن صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود که در آن می توانید آدرس فروشگاه و نحوه ارسال و … را در آن انتخاب کنید.

تنظیمات پیکربندی ووکامرس بخش اول

معرفی قسمت به قسمت پیکربندی ووکامرس :

  1. جایگاه فروشگاه : این گزینه برای مشخص کردن مکان فروشگاه و انتخاب کشور و استان (مکان فروشگاه) می باشد که ما به صورت مثال (ایران – تهران)قرار داده ایم.
  2. مکان فروش : محصول خود را به کجا می خواهید بفروشید به فرض مثال ما قرار داده ایم فروش در تمام کشور ها 😀
  3. مکان حمل و نقل : به چه قسمت های می خواهید محصول خود را حمل و نقل و ارسال کنید ما به صورت مثال قرار داده ایم حمل و نقل به تمام کشور های که محصول می فروشیم.
  4. مکان پیشفرض مشتری : مشتری هیچ وقت مکان خواصی ندارد و به فرض یکی از مشتری ها ایران و یکی دیگر فرانسه است نمی توان آدرس آن را دانست پس باید این گزینه را به هیچ مکان پیشفرضی وجود ندارد قرار دهیم.
  5. فعال کردن مالیات : همان طور که می دانید هر سایت فروشگاهی باید مالیات دهد و این بخش هم برای فعال کردن مالیات می باشد که اگر می خواهید مالیات دهید این گزینه را فعال کنید.
  6. اعلان فروشگاه : اعلان فروشگاه شما می توانید با فعال کردن این بخش یک پیام و یا یک هشدار و هر چیزی شعار سایت خود را بنویسید و می توانید آن را هم ننویسید و یا فعال نکنید.
  7. واحد پولی : همان طور که میدانید هر فروشگاه برای خودش واحد پولی دارد شما هم با این قسمت می توانید واحد پولی برای سایت خود انتخاب کنید به فرض مثال اگر ایران هست باید ریال و بعد از آن با آموزش تغییر واحد پولی در ووکامرس که در راه وردپرس وجود دارد واحد پولی خود را به تومان تبدیل کنید.
  8. محل واحد پولی : به کمک این بخش می توانید اعشار واحد پولی خود را به سمت راست و چپ ببرید.
  9. جداکننده هزارگان : به کمک این بخش می توانید جداکننده هزارگان خود را مشخص کنید که به فرض مثال ما . قرار داده ایم.
  10. تعداد اعشار ها : در این بخش شما می توانید تعداد اعشار خود را مشخص کنید ما تعداد اعشار را 2 قرار داده ایم.
مطلبی که شاید به کار شما بیاید  چرا باید نام کاربری ورود وردپرس را admin قرار ندهیم

موفق و پیروز باشید.

خلاصه
تاریخ
بررسی
پیکربندی تنظیمات ووکامرس قسمت اول : سلام همان طور که می دانید ووکامرس چیست و چه کار های می توانید با ووکامرس انجام دهید ما برای شما و کسانی که نمی دانند ووکامرس چیه پیشنهاد می کنم
رتبه
4

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *