راه اندازی فروشگاه با ووکامرس

راه اندازی فروشگاه با ووکامرس

راه اندازی فروشگاه با ووکامرس :

برای راه اندازی فروشگاه دو راه وجود دارد و با دو افزونه می توان فروشگاه حرفه ای و پیشرفته سایت خود را راه اندازی کرد اولین افزونه آن ووکامرس می باشد و دیگری edd یا Easy Digital Downloads می باشد هر دو افزونه یک کار انجام می دهد ولی افزونه EDD بیشتر برای فروش فایل به کار می رود و ووکامرس برای خرید های مانند فروشگاه های فروش لباس و وسایل به کار می رود برای شروع و راه اندازی فروشگاه با ووکامرس باید در قسمت افزونه ها و افزودن افزونه ووکامرس را نصب کنید.

درگاه پرداخت ووکامرس :

شما می توانید با نصب افزونه ووکامرس فروشگاه خود را راه اندازی کنید و بعد از راه اندازی فروشگاه می توانید با وصل کردن درگاه پرداخت اینترنتی به ووکامرس می توانید فروش اینترنتی خود را شروع کنید تا مشتری های شما بتوانند به صورت آنلاین از فروشگاه شما خرید کنید و امروزه افزونه های زیادی برای پرداخت آنلاین در ووکامرس وجود دارد و در راه وردپرس به زودی اکثر افزونه های پرداخت آنلاین در ووکامرس را قرار خواهیم داد که دیگر هیچ نگرانی برای ارسال وجه به شما به وجود نیاورد و بتوانید همیشه محصولات خود را به کاربران نمایش دهید.

مطلبی که شاید به کار شما بیاید  انتقال سریع به تسویه حساب در ووکامرس

پنل مدیریت فروشگاه ووکامرسی:

بعد از نصب ووکامرس و راه اندازی درگاه پرداخت شما و پیکربندی ووکامرس پنل مدیریت فروشگاه شما به وجود می آید و می توانید به کمک ووکامرس برای مشتریان خود کد تخفیف ایجاد کنید و مدیریت محصول مشتری های خود را به کمک ووکامرس ببینید.

قالب های ووکامرس یا فروشگاهی :

همان طور که می دانید برای ساخت یک فروشگاه نیز نیاز به یک قالب سازگار با ووکامرس و راه اندازی فروشگاه دارید که می توانید برای بهتر بودن محصولات از قالب های حرفه ای و یا رایگان ما در راه وردپرس نیز خرید و یا رایگان ها را دانلود و استفاده کنید.

نمایش فروش در ووکامرس :

ووکامرس نیز برای دیدن فروش در ماه های قبل و یا سال های قبل در خود نموداری قرار داده است که به مدیر فروشگاه در پنل ووکامرس قرار می دهد که می توانند ببینید و در آمد آن ها را هم نیز در کل سال های به وجود آمده نمایش می دهد.

در آمد فروشگاه در وردپرس

اگر که ووکامرس شما ووکامرس خارجی بود باید در کنار آن پرشین ووکامرس را نیز نصب کنید تا ووکامرس شما نصب شود و یا اگر که ووکامرس فارسی نصب کرده اید دیگر نیاز به نصب پرشین ووکامرس ندارید.

دانلود افزونه صفحه افزونه

به جمع هواداران تلگرامی ما بپیوندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *