ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه

ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه

ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه :

سلام همان طور که میدانید وردپرس امکانات زیاد و بیش از اندازه ای دارد که یکی از این امکانات آن ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه می باشد که یکی از پرکاربرد ترین کار در وردپرس ساخت گالری در وردپرس می باشد که امروزه در بیشتر سایت های وردپرسی شما حداقل یک گالری را می ببینید که این ها همه با افزونه های مختلف ساخته و طراحی شده اند که ما به شما امروز یکی از راه های ساخت گالری در وردپرس البته بدون افزونه را به شما آموزش می دهیم که یکی از امکانات خود وردپرس می باشد.

شروع آموزش ساخت گالری بدون افزونه :

برای شروع این کار ابتدا باید وارد پنل سایت وردپرسی خود شوید و در قسمت نوشته ها > افزونه نوشته کلیک کنید و به صفحه نوشتن مطلب وردپرس خود بروید.

آموزش ساختن گالری در وردپرس بدون افزونه

بعد از رفتن به قسمت افزودن نوشته در وردپرس باید بر روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک کنید.

رفتن به بخش افزودن پرونده چند رسانه ای در وردپرس

بعد از کلیک بر روی افزودن پرونده چندرسانه ای باید در بر روی ساختن گالری کلیک کنید.

ایجاد گالری در وردپرس

بعد از کلیک بر روی ساخت گالری باید عکس های خود را در بخش ساخت گالری آپلود کنید هر چند تا عکس می توانید در این بخش آپلود کنید حتی تا مواقعه پر شدن هاست شما و یا سرور 🙂 شما

مطلب پیشنهادی  چرا باید نام کاربری ورود وردپرس را admin قرار ندهیم

ساخت گالری در وردپرس

عکس های خود را آپلود کنید و بعد از آپلود بر روی گالری تازه بسازید کلیک کنید ! تا گالری شما ساخته شود ولی هنوز گالری شما کامل ساخته نشده است.

گالری تازه بسازید

بخش اصلی ساختن یک گالری بدون افزونه در وردپرس :

خب بعد از کلیک بر روی گالری تازه بسازید به صفحه اصلی ساخت گالری در وردپرس می رسید که عکس های شما آپلود شده است و کافی است که تنظیمات گالری شما انجام شود.

بخش پایانی ساخت گالری در وردپرس

مرحله آخر ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه :

خب در تصویر بالا می بینید که می توانید زیر نویس برای تصویر خود بنویسید که این زیر نویس ها در صفحه و یا مطلب شما در سایت نمایش داده می شود و تنظیمات گالری که در کنار تصویر می بینید پیوند به و یا ستوان و چیسنش تصادفی و اندازه تصویر خود را می توانید انجام دهید و بعد از انجام این تنظیمات بر روی گذاشتن گالری کلیک کنید تا گالری شما ساخته شود !

نمایش گالری ساخته شده در وردپرس بدون افزونه

به همین راحتی می توانید یک بخش برای نمایش تصویر در سایت خود داشته باشید و در آخر به صورت زیر باکس تصویر شما نمایش داده می شود.

خلاصه
تاریخ
بررسی
ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه
رتبه
5

در تلگرام ما عضو شوید

۲ نظر

  1. سلام
    برای اینکه قالب از گالری تصاویر پشتیبانی کنه باید از چه کدی استفاده بشه
    من یه قالب طراحی کردم و زمانی که داخل نوشته های وردپرس میخوام از گالری استفاده زمانی که روی عکس کلیک میشه عکس رو در یک صفه دیگه نمایش میده
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

    • سلام برای این کار باید از افزونه ساخت گالری استفاده کنید و در آموزشی که خواندید در خود وردپرس وجود دارد و به زودی افزونه ای برای این کار در راه وردپرس قرار می دهیم و بهتر است در گوگل سرچ کنید افزونه ساخت گالری در وردپرس و یک افزونه فعال و با آن کار کنید و گالری خود را بسازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *