نمایش مطالب محبوب در وردپرس با افزونه WordPress Popular Posts

نمایش مطالب محبوب در وردپرس

نمایش مطالب محبوب در وردپرس با افزونه :

در وردپرس و بعضی از قالب های رایگان آن نمی توان مطالب محبوب سایت را نمایش دهیم برای این کار باید یا از کد نویسی اختصاصی استفاده کنیم و یا از افزونه های که به ما برای نمایش مطالب محبوب سایت کمک کند و یکی از این افزونه های که می توان این کار انجام داد افزونه WordPress Popular Posts می باشد که این افزونه یکی از افزونه های محبوب و پر استفاده در مخزن وردپرس می باشد که از نظر ما روزانه 20 و یا 50 دانلود دارد.

خب برای نصب افزونه ! افزونه را از قسمت پایین مطلب بر روی لینک دانلود کلیک کرده و افزونه را دانلود و نصب کنید و اگر نمی دانید چگونه افزونه در وردپرس نصب کنی آموزش نصب افزونه در وردپرس را نیز بخوانید.

بعد از نصب افزونه برای اجرا افزونه به قسمت نمایش > ابزارک ها بروید و تب WordPress Popular Posts را بر روی یکی از بخش های که می خواهید مطالب محبوب شما نمایش داده شود قرار دهید و در همان بخشی که خودتان مشخص کرده اید مطالب محبوب سایت شما نمایش داده می شود و به همین راحتی می توانید مطالب محبوب سایت خود را نمایش دهید 😀

مطلب پیشنهادی  نمایش آب و هوا در وردپرس با افزونه WP Parsi Iran weather

راستی می دانی دیگر که این افزونه بازدید مطالب محبوب سایت را در همان تب مخصوص خود در سایدبار ها و یا هر مکانی که مطالب محبوب نمایش داده می شود نمایش داده می شود.

دانلود افزونهصفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
در وردپرس و بعضی از قالب های رایگان آن نمی توان مطالب محبوب سایت را نمایش دهیم برای این کار باید یا از کد نویسی اختصاصی استفاده کنیم و یا از افزونه های که به ما برای نمایش مطالب محبوب سایت کمک کند
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *