حل مشکل سفید شدن صفحه سایت

حل مشکل سفید شدن صفحه سایت

حل مشکل سفید شدن صفحه سایت :

سلام این بار آموزش حل مشکل سفید شدن صفحه سایت را برای شما در راه وردپرس آموزش دهیم که ما در روز تعدادی از سایت ها را می بینیم که بالا نمی آیند و صفحه سفید به ما نمایش داده میشود و بعد از چند ساعت دوباره به آن سایت  می رویم همان را نمایش می دهد و چیزی به ما نمایش داده نمی شود جزء صفحه سفید سایت ما برای شما میگوییم که چگونه می توانید این مشکل سفید بودن صفحه سایت خود را از بین ببرید.

شروع آموزش :

مشکل نمایش ندادن صفحه سایت به دو دلیل زیر ایجاد می شود که به دو دلیل زیر توجه کنید :

  1. به دلیل نصب افزونه : یکی از دلیل سفید شدن صفحه سایت شما به دلیل نصب افزونه های ناسازگار در وردپرس به وجود می آید  و به دلیل وردپرس در هر بار به روز رسانی جدید تر و برای کار کاربران آسان تر می شود و کد های آن تغییر می کندافزونه با وردپرس شما سازگار نیست و به همین دلیل صفحه سایت شما سفید نمایش داده می شود که برای حل این مشکل باید افزونه های وردپرس خود را نیز یک بار غیرفعال کنید و به سایت بروید و یک Ctrl+F5 بزنید و اگر دیدید که با غیرفعال کردن افزونه سایت شما نمایش داده شد همان افزونه را پاک کنید که دیگر به سایت شما آسیب نرساند و افزونه های دیگر که غیرفعال کرده اید را نیز فعال کنید.
  2. به دلیل کمبود رم سایت شما : در بعضی مواقعه هاست شما برای اجرا فایل های PHP و JAVA وHtml و CSS قالب دیگر نمی تواند سایت شما را اجرا کند و در مواقعه لود سایت دیگر قادر به لود سایت نمی باشد و برای این کار باید یا به هاستینگ خود خبر دهید که رم هاست را  افزایش دهد.
مطلب پیشنهادی  ارسال مطالب سایت به واتس آپ

بعد از انجام این دو راه باید سایت شما نمایش داده شود.

در ضمن می توانید برای پیداکردن کد های مشکل در سایت خود در فایل wp-config.php بین کد های php این فایل قرار دهید

توجه داشته باشید که ممکن از کد خط دوم و سوم در هاست شما در فایل wp-config.php وجود داشته باشد با یک جستجو این کد را بیابید و یا اگر کد را پیدا نکردید خط سوم این کد نیز حتمآ در هاست شما در همان فایل معرفی شده وجود دارد که با  تنها مقدار false را به true تغییر داده و تغییرات را ذخیره کنید و بعد با یک Ctrl+F5 بر روی سایت خود خطا های سایت خود را نیز مشاهده کنید.

با آرزوی موفقیت تیم شما (راه وردپرس)

خلاصه
تاریخ
بررسی
سلام این بار آموزش حل مشکل سفید شدن صفحه سایت را برای شما در راه وردپرس آموزش دهیم که ما در روز تعدادی از سایت ها را می بینیم که بالا نمی آیند و صفحه سفید به ما نمایش داده میشود
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *