نمایش بازدید مطالب وردپرس با wp post views

نمایش بازدید مطالب وردپرس با wp post views

نمایش بازدید مطالب وردپرس با wp post views :

سلام حتمآ در سایت های وردپرسی زیادی دیده اید که تعداد بازدید مطالب شان را در صفحه مطلب شان نمایش می دهد این امکان در برخی از قالب های وردپرسی حرفه ای امکان نمایش بازدید مطالب در وردپرس وجود دارد و در 25% از قالب های رایگان هم نیز این امکان وجود دارد که نمایش بازدید مطالب در وردپرس را هم نیز در پنل نوشته ها در وردپرس سایت خود نمایش داده می شود.این افزونه نیز می توانید که با افزودن کدی که در زیر به شما آموزش می دهیم بازدید مطلب سایت خود را نیز در همان صفحه مربوطه نمایش دهید که ما به شما پیشنهاد می کنیم از این افزونه استفاده را کنید و از افزونه های دیگر استفاده نکنید که باعث به هم ریختگی قالب و افزونه و کد های قالب شما می شود.

برای شروع باید افزونه wp post views را در سایت خود نصب و فعال کنید و بعد از آن برای دیدن تنظیمات آن به بخش باید به تنظیمات > postviews بروید و تنظیمات آن را ببینید و سعی کنید تغییری در تنظیمات افزونه ندهید.

اگر که دوست دارید در مطالب های سایت شما و برگه ها و یا در هرجای که دوست دارید بازدید هر مطلب نمایش داده شود از کد زیر استفاده کنید و سعی کنید که بیشتر در مطالب نمایش دهید و برای نمایش بازدید در مطالب باید کد زیر را در بین while و یا end while در نزدیکی کد wp the content قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی  آپلود کردن تصاویر در انجمن بی بی پرس توسط کاربران

اگر که دوست دارید پر بازدید ترین مطالب سایت را نمایش دهد از کد زیر استفاده کنید و کد را در sidebar.php قرار دهید تا در ستون های کناری شما برای نمایش قرار داده شود.

خب به همین راحتی می توانید بازدید مطالب سایت خود نمایش دهید.

دانلود افزونه دانلود کتاب صفحه افزونه
خلاصه
تاریخ
بررسی
نمایش بازدید مطالب وردپرس با wp post views : سلام حتمآ در سایت های وردپرسی زیادی دیده اید که تعداد بازدید مطالب شان را در صفحه مطلب شان نمایش می دهد.
رتبه
4

در تلگرام ما عضو شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *